Новини культури України

Пласідо Домінго пішов з Метрополітен-опери після звинувачень у домаганнях

Відомий іспанський оперний співак та диригент Пласідо Домінго розірвав контракт з Метрополітен-оперою (Нью-Йорк) через звинувачення в сексуальних домаганнях. Зірка опери виступив з відповідною заявою напередодні, інформує Deutsche Welle.

Представники Метрополітен-опери підтвердили, що Домінго пішов з театру. У середу, 25 вересня, він мав виконати провідну партію на премʼєрі опери «Макбет» композитора Джузеппе Верді.

«Моя участь у постановці відверне увагу від наполегливої праці моїх колег – як на сцені, так і за лаштунками», – йдеться в заяві співака, який брав участь у генеральній репетиції.

За свою карʼєру Домінго виконав близько 150 провідних оперних партій і понад 20 разів відкривав сезон в Метрополітен-опері, виступаючи там впродовж 51 року.

Метрополітен-опера є одним з найвідоміших оперних театрів світу. Його трупа була заснована в 1880 році, театр базується в Лінкольн-центрі в Нью-Йорку.

Нагадаємо, у середині серпня Філадельфійський оркестр скасував участь Домінго у концерті після звинувачень у домаганнях. Претензії до артиста мають принаймні девʼять жінок. Серед них — вісім співачок і одна танцівниця, які працювали з Домінго. На початку вересня співака звинуватили в домаганнях ще 11 жінок. Закиди на адресу співака стосуються різних періодів починаючи з кінця 1980-х років.

До слова, раніше із американського актора Кевіна Спейсі зняли обвинувачення у сексуальних домаганнях. До цього Спейсі звинувачували в непристойній поведінці. У 2016 році він нібито домагався до 18-річного працівника бару. Перед тим ще близько 30 чоловіків заявили, що актор до них чіплявся.

Компанія Netflix після звинувачень в бік Спейсі «вбив» його персонажа в телесеріалі «Картковий будиночок» і закрив телешоу. Останній фільм Спейсі, Billionaire Boys Club, який він зняв ще до звинувачень в сексуальному насильстві, провалився в прокаті.

Exit mobile version