Дебютне відео «INVOCATION» нового проекту української сопрано Мар'яни Боднар

0956
Дебютне відео «INVOCATION» нового проекту української сопрано Мар'яни Боднар ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Цього літа українську сопрано Мар’яну Боднар запросили до співпраці у новому проекті кросоверу електронної та класичної музики в Італії. З'явився перший сингл цього проекту - «INVOCATION». Це поклик, прохання та  молитва, що поєднує електронну музику та класичний голос, а також старовинні мелодії, посилені словами на стародавній мові Санскриту й пульсації сучасних ритмів, італійського темпераменту та української чуттєвості.

Композиція  створена у співпраці з композитором та саунд-продюсером Boxedge, записана у Флоренції. Відео створили у локаціях Тоскани.

Сингл розповідає про людину та її споконвічну боротьбу з впливами навколишнього серередовища й  своїми внутрішніми страхами та переживаннями.

Головна локація зйомок - середньовічне Абатство Св.Лоренцо та Са.Сальватора неподалік від Флоренції. Засноване воно у 10 ст. й наповнене творами мистецтва, скульптурами та архітектурними пам’ятками, які збереглися ще з тих часів.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: comunicati-stampa.netПопередня публікація розділу PANCHYSHYN презентував яскравий кліп про кохання
Наступна публікація розділу Вісімнадцять шедеврів за один вечір

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар