СУСПІЛЬСТВО Донбас

Донбас

4384

Після тижня спілкування з донецькими дітьми в агітпоїзді «Труханівська Січ» мимоволі починаєш дивитися на світ… їхніми очима.

7700

Нині в нашій державі майже 2 мільйони переселенців з Донбасу та Криму. У кожного з них – своя історія, своя особиста трагедія. І єдиний вибір – Україна...

7371

В столиці відбувся допрем'єрний показ документального фільму «Воїни духу», в якому розповідається про п'ять останніх днів оборони Донецького аеропорту.

7303

З 8 до 28 червня в Центрі української культури та мистецтва триватиме виставка робіт Людмили Огнєвої «Культурний простір Донеччини».

10003

У червні 2016 року в Києві відбудеться культурно-мистецька акція «Донеччина UA. Перезавантаження».

7719

На підконтрольних Україні населених пунктах Луганщини в рамках доброчинної акції «Ноти патріотизму» виступили артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ.

12695

Віктор Гурняк – боєць 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» Міністерства оборони України – загинув, боронячи Україну, 19 жовтня 2014-го біля селища Сміле Слов'яносербського району Луганської області. В той день, коли міна російського виробництва обірвала життя Віктора Гурняка, він намагався вивезти з поля бою поранених побратимів.

8356

Акція «Другий фронт АТО» продовжується. Цього разу її учасники відвідали міста Торецьк та Костянтинівку. 

7982

«Коли гармати стріляють – музи мовчать» – а якщо мовчати, хто ж відбудовуватиме руїни?

7157

7 квітня в Національному центрі Олександра Довженка в Києві стартує проект «Культурфільм. Кінематографічна Ревізія Донбасу».

10334

Національний музей літератури представляє виставку «Нескорена Луганщина». Захід відвідали представники Міністерства культури України, громадськості Луганської області, кияни та гості столиці.

8432

Культурно-мистецький проект «Розділові» – спільна творчість поета Сергія Жадана, композитора Олексія Ворсоби та автора візуалізації Ольги Михайлюк. 

9978

Ми не знаємо, чим усе це закінчиться. Зате я легко можу згадати, як усе починалося.

9864

У Національному музеї історії України у Другій світовій війні відкрилася виставка на честь захисників Міжнародного аеропорту «Донецьк» імені С. Прокоф’єва «Аеропорт … Пекельна смуга».