Фестиваль танцювального театру Zelyonka Fest представить «The Wolf Project»

Zelyonka Fest002

Міжнародний фестиваль сучасного танцювального театру Zelyonka Fest 30 листопада у Київському молодому театрі представить естонсько-норвезький танцювальний дует Roosna&Flak та їхній найвідоміший спектакль «The Wolf Project».

Zelyonka Fest001Вистава заснована на реальній життєвій драмі родини Кюллі: 25 березня 1949 року її бабуся була депортована до Сибіру разом з тисячами естонців, угорців, румунів і представників інших народів. Багато хто не пережив цю поїздку.

У постановці порушується чимало суспільно важливих питань, серед яких і доля вимушених переселенців. Також «The Wolf Project» досліджує тему незбалансованих відносин лідера і того, хто кориться його волі, тему відносин людини з владою і влади з окремою людиною. Чи може індивідуальність протистояти абсолютній владі, не руйнуючи себе і владу в цьому протистоянні? Чого варте життя і прагнення окремих людей на шляху до великої, здавалося б, мети?

«Танець і взаємодія танцюристів демонструють, як розгортаються відносини в репресивному режимі: з одного боку, безапеляційний контроль, з іншого намагання не підкорятися і зламати систему», – підкреслюють організатори.

«Дивно, але робота з такою складною і важкою темою залишає світлий і приємний післясмак. Спектакль дуже інтенсивний, рухи танцюристів чудово пластичні, в той же час їхні повідомлення прості й зрозумілі», – ділиться враженнями Олена Лобова, співорганізатор Zelyonka Fest.

Фото: Marina Kovrigina

Comments are closed.