Газета "Культура і життя"

0218493
Газета "Культура і життя". Підписатися на газету "Культура і життя" з доставкою поштою по Україні.

«Культура і життя» — загальнодержавна українська щотижнева газета. Засновники видання — Міністерство культури України, Центральний комітет профспілки працівників культури України, трудовий колектив редакції. Видавець — ДП «Національне газетно-журнальне видавництво».

Шпальт 16, формат А3, в кольорі.

Заснована 7 жовтня 1923 року під назвою «Література, наука і мистецтво» як додаток до газети «Вісті ВУЦВК». У 1925 році ввійшла до складу газети «Культура і побут», яка видавалася у 1925–1928 роках як додаток до «Вістей ВУЦВК». З січня 1929 року по листопад 1930 року мала назву «Література і мистецтво». Під цією ж назвою виходила в 1941–1944 роках у різних містах — Києві, Ворошиловграді, Москві, Харкові, знову Києві. У 1945–1954 роках мала назву «Радянське мистецтво», у 1955–1964 роках — «Радянська культура». Сучасна назва «Культура і життя» — з 3 травня 1965 року.

Після проголошення незалежності України газета стала офіційним друкованим органом Міністерства культури України. Фінансується з державного бюджету. Редакція газети урочисто відзначила два ювілеї — випуск 4000-го номера (2002 рік) і 90-річчя (2013 рік).

Основні рубрики: «Актуально», «Наголос», «Акцент», «Погляд», «Арт-проект», «Кіно», «Музика», «Театр», «Мистецтво», «Література», «Книжкова абетка», «Музейництво», «Народна творчість», «У місті Лева», «Дитячий світ», «Зворотний зв'язок», «Післямова».

У 2015—2016 започатковані авторські рубрики «Мистецька родина» (редактор — Тетяна Череп-Пероганич), «Фотокраїна» (редактор — Роман Ратушний), «На перехресній станції» (редактор — Любов Якимчук) та ін.

Головний редактор газети  Євген Букет

pdf-архів — issuu.com

"Культура і життя" у Фейсбуці  https://www.facebook.com/uakizh/

Передплатити онлайнПопередня публікація розділу Газета "Кримська світлиця"
Наступна публікація розділу Андрій Курков оцінюватиме «Гірські горизонти»

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар