Goodle створив віртуальний тур українськими музеями

03151
Goodle створив віртуальний тур українськими музеями  ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Компанія Goodle та Міністерство культури України створили віртуальний тур сімох музеїв України. Про це йдеться на офіційному блозі «Goodle Україна».

Оцифровані зображення музеїв з різних регіонів України та створено спеціальний сайт «Музей України просто неба». Там можна дізнатися про народну архітектуру та побут, а також про самобутність української культури.

«Ми раді запросити всіх охочих у віртуальний тур українськими музеями під відкритим небом. 3D-тури всіх музеїв також доступні в режимі Street View на Картах Google. Проект є частиною кампанії «Автентична Україна», - повідомляє офіційний блог.

Серед музеїв, де можна здійснити віртуальну подорож: Музей народної архітектури і побуту у Львові Шевченківський гай (Львів), Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини (Переяслав-Хмельницький), Національний музей народної архітектури та побуту України (Пирогів), Запорізька Січ – Національний заповідник Хортиця (Запоріжжя), Резиденція Богдана Хмельницького (Чигирин), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (Ужгород), а також Центр народознавства Мамаєва Слобода (Київ).

«Ми раді, що за допомогою сучасних цифрових технологій користувачі як в Україні, так і по всьому світу зможуть відкрити для себе красу і багатство культурної спадщини України, зібрані в колекціях музеїв просто неба. Дякуємо за сприяння в реалізації проекту «Автентична Україна» Міністерству культури України», - зазначив директор з питань взаємодії з органами державної влади Google Україна Олег Якимчук.

Здійснити віртуальну подорож можна тут.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: goloskarpat.infoМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар