СУСПІЛЬСТВО Харків

Харків

19357

Кілька років тому переможцем української частини фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки» стала світлина головного корпусу колишньої Харківської сільськогосподарської дослідницької станції...

4223

Днями у Харкові стартував проект «Квартира Міллер».

5842

У Харківській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті пройшов XII Міжнародний конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва.

UkrainianTheatreMagazine
3669

Попри фінансову скруту у державі й обмежене фінансування закладів культури, харківські театри тішать глядачів цікавими прем’єрами.

3948

У Харківській державній академії культури пройшла перша сесія форуму «Єднаючи Україну: історико-культурне порозуміння за досвідом Європи», організованого громадським об’єднанням «LIONS Сlubs International».

6450

У багатовіковій історії світового театру анімації простежується стійка світоглядна опозиція масок архетипів - меланхолійного лірика П’єро та активного яскравого буфона Арлекіна...

4867

Незважаючи на те, що сьогодні активно досліджується тема втрат музейних та бібліотечних цінностей в Україні під час Другої світової війни, залишається чимало «білих плям» того періоду нашої історії.

UkrainianTheatreMagazine
5694

2015-ий, підсумки якого ми продовжуємо підбивати, у Харківському театрі для дітей та юнацтва пройшов під знаком подвійного ювілею: 95 років заснуванню театру і 55 років його відродженню.

4666

У Харкові до 31 січня триває ІІ Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва.

11072

Зазвичай на запитання «Хто є автором пісні “Дивлюсь я на небо та й думку гадаю…”?» дають дві відповіді: Тарас Шевченко або народ.

6340

Історико-художньому музею імені Панаса Луньова, що у селі Пархомівка Краснокутського району Харківщини, нещодавно виповнилося 60 років.

4033

Мабуть, ні в кого немає сумніву в тому, що в радянські часи не вчили правдивої історії. Тоді навчали тільки так званої політграмоти. Тому сьогодні будь-які події минулого сприймаються досить неоднозначно.

4188

У Харківському художньому музеї триває виставка робіт Сергія Васильківського, присвячена до 160-річчя від дня його народження та 10-річчя мистецьких пленерів. 

3799

У Харківському національному університеті імені Василя Каразіна відкрилася археологічна виставка за підсумками нинішнього польового сезону на Слобожанщині.