«Коли ляльки плачуть»

036626
«Коли ляльки плачуть» ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Сьогодні, 7 листопада, перестало битися серце одного з корифеїв українського професійного театру ляльок та одного з найвідоміших лялькарів Києва — Юрія Івановича Сікало, народного артиста України, заслуженого діяча мистецтв Польщі, лауреата Міжнародної премії «Дружба», лауреата премій НСТДУ імені М. Кропивницького та В. Афанасьєва.

Лялькар-епоха, лялькар-історія, лялькар, котрий все своє професійне життя та творчу енергію присвятив одному єдиному театру — Київському академічному театру ляльок.

Хто б міг подумати у далекому 1965 році, що запальний юнак з повними ентузіазму очима, випускник Ленінградського інституту театру, музики і кіно, учень та перший улюбленець одного з найвидатніших лялькарів свого часу Михайла Корольова — Юра Сікало, втіливши свою першу постановку на підмостках найголовнішого театру ляльок України, залишиться у цьому театрі назавжди та очолить його на довгі 50 років.

Постановки, які створив на сцені Київського академічного театру ляльок Юрій Іванович, йдуть по сьогоднішній день. І це є найголовнішим показником того творчого рівня, на який режисер підняв свій театр.

У своєму інтерв'ю на 80-річчя рідного театру Юрій Іванович сказав: «І як приємно сьогодні чути, спілкуючися із дорослими глядачами, які давно вже стали дідусями та батьками, що вони пам'ятають наші вистави, які дивилися у дитинстві. А така пам'ять може залишитися тільки лише завдяки зустрічі зі справжнім мистецтвом!».

Аби вшанувати пам'ять майстра приходьте переглянути його вистави, що і досі радують юних і дорослих глядачів: «Троє поросят» - 10 листопада о 12:00 та 12 листопада об 11:00 і 13:00, «За двома зайцями» - 17 листопада о 19:00. 

Київський академічний театр ляльок

Фото: vox.com.ua
Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар