СУСПІЛЬСТВО Крим

Крим

3600

У культурному просторі AUTONOMOUS на базі ДП «Кримський дім» триває фотовиставка Сергія Савченка та Якова Вітюка «Відчуття Криму»

3611

У Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка відкрили виставку дитячих робіт «Крим – це Україна». 

4294

Американський канал «НВО» знімає фільм  про півострів Крим. Стрічку покажуть в п’ятдесяти країнах світу. 

4512

Три роки тому підрозділи російської армії захопили парламент та уряд Криму і вивісили над ними прапор Росії… До цієї дати Незалежна медіа-профспілка спільно з Національним газетно-журнальним видавництвом і Кримським домом організували безкоштовний перегляд фільму Ігоря Чайки «Острів Крим. Дежавю».

5244

Один з координаторів руху «Євромайдан-Крим», член правління «Кримського центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» Андрій Щекун отримав відзнаку «Свободи і Миру на всесвіт від України».

4526

Христос народився, Бог воплотився, ангели співають…

Muzika
3532

До останнього часу музика середньовічного Криму в Україні була практично невідома. А втім, кримські татари мають у своєму розпорядженні класичну музику – із багатовіковою історією розвитку.

5277

У Львові створили новий театр – Domus, що в перекладі з латинської означає «дім». Просто дім.

3499

14 грудня відбудеться засідання Окружного суду міста Амстердаму (Нідерланди) у справі повернення на територію України експонатів виставки "Крим. Золотий острів у Чорному морі"

6873

З 29 липня до 20 листопада 2016 року в Третьяковській галереї (Москва) проводилася виставка художника Івана Айвазовского...

5686

«Ніхто двом панам служити не може: або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде триматись одного, а другого знехтує» (Мт 6:24), – повчав свого часу Син Божий Своїх учнів... 

53289

Легко бути патріотом в Україні, важко любити свою країну за її межами, а ще важче залишатись українцем на території, що була окупована ворогом.

7700

Нині в нашій державі майже 2 мільйони переселенців з Донбасу та Криму. У кожного з них – своя історія, своя особиста трагедія. І єдиний вибір – Україна...

3983

Мабуть, для більшості людей, навіть тих, хто цікавиться історією кримськотатарського народу, ця книга стане безцінним відкриттям. Адже «Філософська думка Кримського ханства» – це перше комплексне наукове дослідження релігійно-філософської спадщини Кримського ханства ХV–ХVІІІ століття.