КУЛЬТУРА Література

Література

2

25-28 лютого в Українському Домі на Європейській площі в Києві для всіх шанувальників книги та любителів читання відбудеться книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2016». 

27

Всекримський конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений творчості Лесі Українки, буде відновлено на Всеукраїнському рівні.

89

У 1991 році Україна офіційно здобула незалежність, що зафіксовано чинним законодавством. Однак протягом 25 років ми продовжуємо її виборювати.

1456

У столичному Національному музеї літератури відбулась презентація книги Павла Вольвача «У Києві». 

151

Після восьмирічної перерви відновив роботу міжнародний конкурс кращих творів молодих українських літераторів «Гранослов».

2102

У Національному музеї літератури відбулась презентація книг номінанта Національної премії України імені Т. Г. Шевченка Богдана Гориня.

54

Унікальну читанку «Щоб не забули», присвячену боротьбі проти тоталітаризму, переклали українською.

49

Компанія «1+1 медіа» екранізує роман відомого українського письменника Василя Шкляра «Чорний ворон». 

56

Нещодавно Національний заповідник «Софія Київська» організував презентацію нових видань, присвячених його пам’яткам.

260

На засіданні Комітету зі щорічної премії Президента України «Українська книга року» стали відомі імена претендентів на здобуття нагороди.

326

2 лютого на засіданні в Держкомтелерадіо було оголошено ім’я переможця Премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського 2016 року.

310

На здобуття премії Президента України «Українська книжка року» 2015 року було подано 109 книжкових видань. 

409

В кожного є свій Київ… Краєзнавець Михайло Кальницький випустив книгу «Еврейские адреса Киева»

375

Днями у Рівненській обласній бібліотеці для молоді вперше відбулося вручення Всеукраїнської літературної премії імені Івана Низового. 

Медіа Мережа Культура

 

Афіша - Театр


-

Новий документальний детектив про Майдан


У прокат виходить фільм «Бранці» присвячений подіям ранку 20 лютого 2014 року.
-

Найгарніші та найнезвичайніші квіти в України: де і коли побачити цвітіння


Чарівні провісники весни – уже невдовзі перші квіти порадують нас цвітінням. За ними розквітнуть дерева – яблуні, черешні, вишні. А у червні – королева квітів – троянда. Цих, залитих сонячних днів, ми чекаємо уже зараз. Адже заквітчані сади не тільки додають позитивного настрою, а й невичерпної енергії жити і творити.
-

Харчові звички, яких необхідно позбутись


Всі ми іноді вибираємо не дуже здорові продукти. Але часто буває так, що роблячи свій вибір, ми навіть не підозрюємо про це.Ось найпоширеніші харчові звички, які не приносять нам ніякої користі.
-

Українцям покажуть Тору в малюнках


25 лютого відбудеться відкриття виставки «Жидівське мистецтво на теренах України. Тора в малюнках Євгена Ройтмана» в Музеї історії Києва.
-

Україна посіла 17 місце у медальному заліку зимових Юнацьких олімпійських ігор


У норвезькому Ліллехаммері завершилися зимові Юнацькі олімпійські ігри. Перше місце у медальному заліку вдалося завоювати збірній США - в активі американців 10 золотих та 6 срібних медалей.