Львівський гурт «Incomer» презентував пісню «Hectic Jelly»

0552
Львівський гурт «Incomer» презентував пісню «Hectic Jelly» ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Львівський гурт «Incomer» презентував новий сингл «Hectic Jelly».

Робота над піснею тривала майже півтора року та пройшла через пошук «звуку», потрібного настрою та внутрішніх відчуттів музикантів.

«Дуже складна по відчуттям композиція. Викликає велику кількість неоднозначних і складних емоцій ,чесно вам скажу - легше бути в цій пісні, аніж бути її слухачем. Для мене це репрезентація буденності нашого життя, всіх наших невтілених надій, руху фізичного без руху духовного. Тяжко відпускати цей трек в люди, коротше кажучи. Було цікаво працювати над нею, поєднати наше «кінематографічне» звучання з деякими мейнстрімовими фішками, шукати натхнення серед музичних жанрів, в сторону яких раніше ми навіть і не дивились», - розповів бас-гіратист гурту Олександр Мосесов.

«Чесно, не пам'ятаю, як виникла назва, але слово «jelly» в основному виражало ідею треку, яку можна перефразувати як «пошуки підтримки при потопанні у собі». «Желе» в даному випадку це така психологічна субстанція, яка неминуче живе в кожному і топить в собі його прагнення до життя, більше чи менше, в кожного як. І в сюжеті пісні є так звана «персона-герой», покликана звільнити (або принаймні послабити) страждання головного героя. А слово «hectic» самотужки винирнуло з контексту аби додати ще більшої нестійкості. Його можна перекласти як «неспокійний», «гарячковий», є і більш моторошне трактування як «туберкульозний». Тут є деяке співставлення із сучасним ритмом життя, метушливим, в якому ми і потопаємо, як в желе, не встигаючи насолодитись прекрасними миттєвостями. Так з'явилось наше «hectic jelly», або ж «гарячкове», «нестабільне желе», зрозуміти можна по-всякому. Словосполучення мені настільки сподобалось, що навіть думав так назвати реформований колектив, але ідею відкинули через складність назви. Ну і звичайно ця фраза красується у кожному приспіві, як «лозунг», - прокоментував вокаліст «Incomer» Гліб Кухарук.

Підготувала Оксана Бруско

Фото надані UA Music PlatformПопередня публікація розділу Вісімнадцять шедеврів за один вечір
Наступна публікація розділу У Вінниці відбудеться найдовший концерт

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар