Молоді режисери зможуть проявити себе

06901
Молоді режисери зможуть проявити себе!

Для тих, хто любить театральне мистецтво і бачить себе у ньому, започатковано Міжнародні конкурси-лабораторії постановок молодих режисерів одразу у двох напрямках.

Так, 15 лютого розпочався збір заявок на участь у Міжнародному конкурсі-лабораторії постановок молодими режисерами в жанрі малі театральні постановки та Міжнародному конкурсі-лабораторії постановок молодими режисерами в жанрі оперети/мюзиклу/опери-буф «Musical Art Project». Конкурси-лабораторії проводяться лише раз на два роки.

Організатори конкурсів-лабораторій: ТВЗК «Київський національний академічний театр оперети», Мистецько-концертний центр імені І. Козловського (структурний підрозділ ТВЗК «Київський національний академічний театр оперети»), Державна агенція промоції культури України, продюсерський центр OpenDoors, ТВЗК «Київський експериментальний театр «Золоті ворота».

Кращі з кращих матимуть можливість попрацювати на великій сцені. Як зазначають організатори, конкурси дозволять відкрити нові таланти і вписати у театральну історію України нові імена.

У Національній опереті розповідають, що це шанс для тих, хто вірить у своє майбутнє і знає, що режисер – його покликання. Вони матимуть змогу не лише отримати гарний досвід, а й заявити про себе на всю Україну!

Кожен конкурс-лабораторія включає три етапи: прийом анкет, відбір експертною радою найкращих заявок та безпосередньо лабораторія.

Унікальність цього конкурсу полягає у тому, що він включає практичну складову – проведення лабораторії: відбуватимуться репетиції молодих режисерів, майстер-класи, семінари та покази робіт у присутності членів експертної ради, театральних фахівців, журналістів та гостей театру. Після показу проводитимуться обговорення та дискусія, за результатами якої визначаться імена режисерів-переможців. А головна винагорода для режисера – це визнання і можливість показати своє творіння. Тож найкращі будуть запрошенні на постановки вистав на сцені Київського національного академічного театру оперети та провідних київських театрів.


Тетяна ФальчукПопередня публікація розділу «Вартові мрій» − післясмак зими
Наступна публікація розділу «Догори дригом» про кохання…

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар