На Вінниччині вперше пройшов Всеукраїнський фестиваль «Батозька битва»

03181
На Вінниччині вперше пройшов Всеукраїнський фестиваль «Батозька битва» ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

З 2 по 4 червня в селі Четвертинівка, що на Вінниччині, пройшов національно-патріотичний фестиваль козацької культури «Батозька битва». Про це повідомляє Вінницька ОДА.

Захід такого масштабу в цій місці відбувся вперше. Однак, організатори запевняють, що фестиваль будуть проводити і в наступні роки – у рамках Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.

Фестиваль проходив в дусі найкращих українських традицій під гаслом «Без тютюну, алкоголю та лайки!». Було продемонстровано грандіозну програму. Це ярмарки етно-виробів, лицарські бої, виставки творів народних майстрів з козацької та державотворчох тематик, майстер-класи з ковальства та гончарства, реконструктивного мистецтва тощо. Зокрема, виступила асоціація вінницьких клубів історичної реконструкції середньовіччя «Подільський знатний двір», кобзарі та барди, рок-гурт «Колір Ночі» та інші виконавці.

«Сaмe тaкi зaхoди сприяють нaцioнaльнo-пaтрioтичнoму вихoвaнню дiтeй тa мoлoдi нa iдeaлaх кoзaцькoї мужнoстi, гeрoїзму тa звитяги, a тaкoж у знaчнiй мiрi рoзвивaють туристичну гaлузь Вiнниччини», − зазначив депутат обасної ради Володимир Барцьось.

Всеукраїнський фестиваль «Батозька битва» є некомерційним проектом, тому всі програми були безкоштовними.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: ilikenews.com.ua

 Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар