Нагороджені лауреати Міжнародного дитячо-мистецького конкурсу «Тарасовими стежками»

0747
Нагороджені лауреати Міжнародного дитячо-мистецького конкурсу «Тарасовими стежками» ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

12 листопада 2017  р.  Львівське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка провело нагородження понад 70 лауретів Міжнародного дитячо-мистецького конкурсу «Тарасовими стежками» у залах Львівського історичного музею, у межах тижня заходів, присвячених Дню української писемності та мові.

У конкурсі прийняла участь молодь України, Польщі, Словаччини, Аргентини, Бразилії, Італії, віком від 5 до 19-ти років у трьох вікових групах та трьох тематичних номінаціях. Окрему категорію становили учні та студенти мистецьких навчальних закладів.

«Тарасовими стежками» впродовж 15 років об’єднує учнівсько-студентську молодь довкола ідей та доробку геніального українця Т. Шевченка та є найбільшим мистецьким конкурсом в Україні. Цей конкурс дає можливість молоді усвідомити актуальність та глибину заповітів Кобзаря та залучити до творчості», - розповіла автор та куратор конкурсу художниця Ярина Юрик.

Побажала  молодим творцям бути гідним настанов Т.Шевченка і невпинно працювати на радість батькам та на гордість Україні та та вручив нагороди  Ярослав Пітко, голова ЛОО ВУТ «Просвіта» ім. Т.Шевченка.

Окрім цього переможцям вручили авторські книги  письменниця Ніна Бічуя та поетеса Марія Людкевич.

Голова Львівського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка    Ярослав Пітко
Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар