Неймовірні враження від «Теплої осені»

01790
Неймовірні враження від «Теплої осені»  ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Центр Української Культури та Мистецтва запросив на ІІ Всеукраїнську виставку в’язання «Тепла осінь». Мета представлених робот – змінити погляд на в’язані речі, адже серед них часто трапляються справжні витвори мистецтва.

Виставка не може не вразити багатством експонованих робіт. Представлено понад 1000 в’язаних виробів від більш ніж 50 майстрів з різних міст України. Тут можна побачити все: від милих дрібничок до в’язаних скульптур.

У рамках роботи експозиції заплановані: дебют майстрів Університету ІІІ віку, факультету декоративно-прикладного мистецтва Територіального Центру Дарницького району м. Києва; представлення колекції чоловічого верхнього одягу «Осінь-зима 2017-2018» від Олени Левинської; презентація творчості родини Бартош, зокрема, інсталяція «Посвята Людині, Майстру», автором якої є Віта Бартош, а також історія 9-річної Ясі Бартош, її наполегливості зв’язати шарфик, коли в хід пішли залишки ниток та звичайні дерев’яні палички; проект «Український ярнбомбінг» від Вероніки Коломієць; фотомайданчик, реквізитом в якому будуть речі з родинного проекту «Бабусина скриня». Також проводиться конкурс «Моя в’язана мрія», в якому кожен бажаючий стане членом журі та зможе власноруч обрати переможця серед учасників виставки. А призовий фонд цього конкурсу забезпечують виробники високоякісної пряжі для в’язання: Lanoso, Alize, Himalaya, Peria. Відвідувачі виставки мають можливість відвідати крамничку теплих речей і придбати вироби від майстрів-учасників виставки та стильні аксесуари для в’язання від бренду «Sunny Onion». Крі цього на дітей та дорослих чекають майстер-класи, лекції та екскурсії.

Не можуть залишити байдужими вироби Наталії Дмитренко, Вероніки Коломієць, Олени Левинської, Надії Стерельнікової, Неоніли Гелі, Ольги Базилевої, Олени Аланджий, Тетяни Зосімової. Олег Рябов представив на виставці картини на теми в’язання: «Натюрморт з клубочками», «Дівчинка на підвіконні», «Бабусин кошик», «Осінь у горах», «Жінка, яка в’яже»; Наталія Євсикова – колекцію в’язаних браслетів: «Дари моря», «Прогулянка по морю», «Підводний світ», «Спогади», «Бриз», «Червоне море», «Хвиля»; Таміла Алексик – колекцію м’яких іграшок та сумок: «Лялька Доллі», «Заєць» білий, великий, «Кіт» рожевий, великий, «Ведмедик» жовтий, «Ведмедик» бірюзовий; «Їжачок». Поруч килимки Олени Собори та Тетяни Грищенко, колекція м’яких іграшок Наталії Антонюк та в’язані подушки Ольги Перебийніс.

Як стверджують організатори виставки «Тепла осінь» її відвідувачі матимуть змогу поповнити свій гардероб та оселю стильними виробами, а серце неймовірними враженнями.

Едуард Овчаренко

Фото автораМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар