ПероДактиль на Спільнокошті

0102
ПероДактиль на Спільнокошті ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Разом нас багато – вирішили організатори дитячого літературного конкурсу «ПероДактиль» і подалися просити підтримки для свого проекту на краудфандингову платформу СПІЛЬНОКОШТ.

Конкурс – це, в першу чергу, можливість для кожної талановитої дитини спробувати свої письменницькі здібності, а також творчий майданчик для комунікації. Організатори впевнені, що їх ідея знайде відгук у багатьох людей, оскільки мова і діти – це базові цінності для більшості українців.

В той же час, проектів із підтримки та розвитку мови, її вивчення та популяризації, не так і багато. Особливо цікавих, гарно організованих, а також таких, що стосуються дітей. Напевно тому Дитячий літературний конкурс «ПероДактиль» одразу знайшов однодумців та мав досить непоганий старт. 

"Безперечно, таланти потребують підтримки від наймолодшого віку! – каже поетеса, член журі конкурсу Леся Мудрак. – Дитині потрібно більше уваги і допомоги,адже, фактично,вона не має можливостей для самореалізації. Втім, якщо людина творча, можливість поділитися своїми творчими набутками – вкрай необхідна. Дарування має мати змогу оприлюднити свої твори, можуть серед однолітків, відчути конкуренцію і підтримку. І тому, чим більше буде таких прекрасних, вдало організованих конкурсів, як «ПероДактиль», – тим потужнішим буде розвиток культури, і зрештою, – тим якіснішу літературу матимемо в майбутньому".

Натхненні успіхом першого конкурсу, на який подали роботи понад 200 таланових дітлахів, цього разу організатори обіцяють більший розмах. По-перше, збір робіт триватиме до 28 січня 2017 року. Тобто творчі діти матимуть більше часу, щоб подати заявку та надіслати роботи на оцінку журі, яке лишилося незмінним: Іван Андрусяк, Леся Мудрак, Галина Невінчана, Олег Рибалка, Тетяна Стус, Григорій Фалькович. По-друге, гарних призів переможцям, цікавих зустрічей, приємного спілкування та сюрпризів буде ще більше.

Втім, для реалізації справді якісного проекту, коштів які вже вдалося залучити, не достатньо. Тому організатори шукають підтримки небайдужих співгромадян, які бажають стати співзасновниками їх доброї справи.

Детальніше ознайомитися з проектом та допомогти дитячому літературному конкурсу «ПероДактиль» можна завітавши на його сторінку на СПІЛЬНОКОШТІ.

 Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар