Перша нагорода України на фестивалі реклами у Каннах

03189
Перша нагорода України на фестивалі реклами у Каннах  ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

У Каннах, на міжнародному фестивалі реклами «Каннські леви», меморіальна кампанія «Українського кризового медіа центру» з нагоди 75-ї річниці трагедії у Бабиному Яру отримала нагороду «Бронзовий лев». Про це повідомляє маркетингова агенція MMR.

«Для мене та моєї команди цей «Бронзовий Лев» - навіть більше, ніж Гран-прі. Тому що для українського рекламного та піар-співтовариства – це прорив. Ми нарешті розірвали замкнуте коло, який багато років не давав нам піднятись вище шорт-листа. З іншої сторони, я вважаю, що сьогодні «Бронзовий Лев» для нам кращий, наж золото, тому що Гран-прі чи Золото – це ніби-то фінальна крапка, а так нам є ще куди розвиватися. За рахунок чого нам вдалося здобути нагороду? Тут багато факторів… І велика трагічна тема, яка не заживає, і чудова музика Слави Лунєва, якого я вважаю геніальним композитором, і дивовижна здібність юних артистів виражати біль багатьох невинного загублених душ. Якби не деякі технічні проблеми, які не дозволили нам реалізувати ідею повністю, я робота завоювала б золото, я впевнений», – каже засновник і член правління Українського кризового медіацентру Геннадій Курочка.

Восени 2016 року український уряд спільно з організацією Ukrainian Jewish Encounter провів концерт в меморіальному парку Бабин Яр. Його метою було донести ідею про те, що не зважаючи на трагедію, життя продовжується далі, а пам'ять залишається живою. Було встановлено  спеціальну інсталяцію – проекцію музичного інструменту шофар – сто восьмиметрових труб, через які проходить вітер, створюючи специфічні звуки. Ця композиція уособлює голоси жертв Бабиного Яру.

Підготувала Оксана Бруско

Фото – скриншот з YouTubeМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар