Презентація фотокниги «.RAW Історія змін українців та армії».

076875
Презентація фотокниги «.RAW Історія змін українців та армії».

3 березня о 17. 00 у столичній галереї «Дукат» відбудеться презентація фотокниги «.RAW Історія змін українців та армії». 

Вона містить 137 документальних фоторобіт від 33 фотографів. Усі світлини були зроблені на передовій і в тилу. У книзі вони доповненні поясненнями про місце та обставини зйомки. Кожне фото – історія окремої людини. 

Це видання – черговий етап масштабного проекту «Армія. Друге народження», зініційованого Міністерством оборони України спільно з ГО «Стратком УА». Основне завдання проекту – відстежувати та задокументовувати становлення нового українського війська через спогади очевидців і безпосередніх учасників процесу.

Співавторами видання стали відомі фотожурналісти, фотокореспонденти, куратори з України, Росії, Білорусі, США, такі як Олександр Глядєлов, Брендан Гоффман, Йосип Сивенький, Олександр Васюкович, Максим Дондюк, Олег Клімов, Макс Левін, Анатолій Степанов, Олександр Чекменьов, Сергій Ваганов та інші.

Впорядкував книгу дворазовий лауреат премії WorldPressPhoto Дональд Вебер.

Також 3 березня о 19. 00 в галереї «Educatorium» відбудеться відкриття фотовиставки.

4 березня о 16. 00 в галереї «Дукат» − дискусійний клуб з Дональдом Вебером.

5-8 березня в «Educatorium» − авторські зустрічі з фотографами Олегом Клімив, Олександром Васюковичом, Олександром Глядєловим, Максимом Левіном, Олесем Кромплясом, Сергієм Полежакою, Анатолієм Степановим, Дмитром Купріяном, Олександром Чекменьовим та Йосипом Сивеньким.

  

Підготувала Оксана Бруско

Фото надала галерея «Дукат»Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар