Презентовано інформаційні ресурси «Кримської світлиці»

043005
Презентовано інформаційні ресурси «Кримської світлиці»

14 жовтня у ДП «Кримський дім» відбулася презентація електронних інформаційних ресурсів газети «Кримська світлиця».

Основною метою проведеного заходу було ознайомлення загалу з новим медіа-полем часопису «Кримська світлиця». Відтепер видання можна читати на сторінках у мережах Facebook та Twitter, а також на персональному Інтернет-сайті.

У зв’язку з тими новими обставинами, в яких опинилася газета, вироблено і презентовано нові завдання: актуалізація в інформаційному полі теми Криму як природної складової України, формування інформаційної бази для українського державотворення в Криму, висвітлення зв’язків «Україна – Крим» через культурні, соціальні, історичні, спортивні та інші паралелі.

Символічною стала не лише дата проведення презентації інформаційних ресурсів газети «Кримська світлиця», а й те, що дійство відбувалося на тлі кримських краєвидів (напередодні у культурному просторі AUTONOMOUS відкрилася виставка робіт українських художників, присвячена Криму). Такий контекст створював особливо колоритну атмосферу.

Редакція газети «Кримська світлиця» висловлює подяку всім, хто завітав на презентацію, і сподівається на подальшу підтримку та співпрацю.

Фото Романа Ратушного
Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар