ПРО НАС Профспілка

Профспілка

2477

13 лютого у Міністерстві культури відбулося перше засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору між Міністерством культури України та трудовим колективом Державного підприємства «Національне газетно-журнальне видавництво».

2355

Третього лютого у Міністерстві культури України відбулася зустріч з головними редакторами видань, що входять до складу ДП «Національне газетно-журнальне видавництво» та їх співзасновниками – представниками творчих спілок і профспілок.

10688

23 грудня голова Незалежної медіа-профспілки Ігор Чайка та його перший заступник Олександр Тарасов разом із директором ДП «Національне газетно-журнальне видавництво» Андрієм Щекуном зустрілись із міністром культури України Євгеном Нищуком.

3246

Ранок 22 грудня. Під Кабінетом Міністрів України кольорові кульки, ялинка та яскраві плакати – це не святковий корпоратив міністрів – це обурені журналісти Національного газетно-журнального видавництва вийшли на протест...

2957

20-го грудня (вівторок) 2016 року, о 15:15 у прес-центрі «Українські Новини» відбудеться прес-конференція «Замість підвищення зарплати – скорочення! Як Мінкульт «оптимізує» роботу Національного газетно-журнального видавництва».

3163

20-го грудня (вівторок) 2016 року, о 15:15 у прес-центрі “Українські Новини” відбудеться прес-конференція “Замість підвищення зарплати – скорочення! Як Мінкульт “оптимізує” роботу Національного газетно-журнального видавництва”.