Ірина Шевченко : «Передплатіть газету у зону АТО»

083118
Ірина Шевченко : «Передплатіть газету у зону АТО»

Першого березня у карпатському селищі Славське, що на Львівщині, за підтримки Міністерства культури України, відбудеться ІIV Міжнародна конференція «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: європейські орієнтири», що організує Українська бібліотечна асоціація. Її президент, заслужений працівник культури України Ірина Шевченко розповіла порталу «Культура» про напрямки діяльності УБА і розвиток вітчизняної бібліотечної справи.

Вона також поінформувала про акцію започатковану минулого року «Передплати газету для мешканців зони АТО».  Суть якої полягає у передплаті української патріотичної періодики за рахунок доброчинців для мешканців так званої «сірої зони» у Луганській і Донецькій областях. Які позбавлені, або мають обмежений доступ до українських ЗМІ (телебачення, радіо, інтернет-видань) , через близькість до бойових дій.

Таку періодику УБА розповсюджує через свою мережу бібліотек у зоні АТО на території підконтрольній українським військам.

Ось офіційна адреса на яку кожен охочий може передплатити українську патріотичну чи просвітню періодику: Луганське обласне відділення УБА, 92702, Луганська область, м. Старобільськ, площа Бальзака, 32А.

Більше про акцію читайте тут.Попередня публікація розділу Тендітність та сила Олени Теліги
Наступна публікація розділу Андрій Бакіров:«Вірити і робити»

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар