«Школа №3» вийшла в український прокат

0526
«Школа №3» вийшла в український прокат  ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

В український прокат сьогодні вийшла українсько-німецька стрічка «Школа №3». Вона розповідає про дітей із донецького містечка, яке пережило війну. Про це повідомляє прес-служба Театру переселенця.

Це невеличке містечко Миколаївка Слов'янського району. Влітку 2014 року воно постраждало від потужних військових дій. Снаряди потрапили і в будівлю школи, про яку розповідається у фільмі. Саме при відновленні школи зустрілися автори та герої стрічки.

Основа кінокартини - документальна постановка «Моя Миколаївка» Наталії Ворожбит та Георга Жено. Також, одним із авторів  є випускниця міжнарожних кіномайстерень Ліза Сміт. «Школа №3» - її дебютний повнометражний фільм.

Зйомки «Школи №3»  тривали з весни 2015 року до зими 2016-го. Кінокартина демонструє історію дорослішання 13-ти підлітків,  що пережили війну.

«Крім Миколаївки ми нічого і не бачили. Що ми? Ми живемо зараз, таке відчуття, ніби-то на Марсі, тому що нічого не й не знаємо про цей світ», - розповідає у стрічці один з героїі Іван Шило.

Співрежисер Геог Жено зізнався, що особисто для нього найважливішим проектом являється те, що підлітки із Миколаївки отримали нагороду за свою сміливість, довіру та готовність знінювати світ.

«Школа №3» - про сміливість. 13 учнів з міста Миколаївка розкриваються дивним чином. Сміливість 13 дітей не в тому, що вони довірилися нам, а в тому, що вони довірилися собі і вирішили зробити щось незвичайне в правильний момент. Здійснити вчинок . Коли Іван Шило каже, що він хоче змінити світ на краще хоч на 1%, молоді автори і виконавці своїх історій саме це роблять. Так як вони змінюються, вони одночасно змінюють світ. Мені здається, що з-за цих героїв ми змінюємося на краще, тому що вони показують нам, як це робити. вони відкривають д я себе світ, а ми - разом з ними. Вони вчать довіряти цьому світу, коли війна нібито зруйнувала довіру до всього. Вірять, що їхні почуття і думки будуть сприйняті серйозно », - розповідає Георг Жено.

Всеукраїнська прем'єра стрічки відбулася на Одеському міжнародному кінофестивалі 16 липня 2017 року.Фільм був представлений на фестивалі Gogolfest та «Нове німецьке кіно» у Києві. Також він брав участь у Beast-International Film festival в Португалії та вефтивалях в Лондоні та Варшаві.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: telegraf.com.uaМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар