Сни Михайла Заворотнього

01116
Сни Михайла Заворотнього ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

У Центрі української культури та мистецтва відкрили ІІ персональну виставку графіки Михайла Заворотнього «Чорно-білі сни».

Михайло – молодий київський художник, учасник дванадцяти всеукраїнських виставок, що проводилися Національною спілкою художників України, трьох фестивалів мистецтв «Аполлонія» (м. Созополь, Болгарія), багатьох молодіжних арт-проектів.

На виставці глядачі мають змогу побачити роботи, виконані малознаною для багатьох технікою «пуантилізм». Вперше експонуються нові твори художника, виконані в його улюбленому стилі – «символізм». Також представлені роботи з приватних колекцій.

Серця багатьох доволі вибагливих поціновувачів графіки не лише в Україні, але й за її межами підкорили філософська глибина і оригінальність тематики, гра тіні зі світлом, симбіоз реальних образів з фантазіями митця.

Привітали митця з відкриттям виставки Ольга Музиченко, заступник директора Центру української культури та мистецтва, Сергій Московченко, член Національної спілки художників України, друзі та рідні художника.

Гості перформансу отримали чудову нагоду взяти участь у благодійному аукціоні, а також, придбати у подарунок собі та своїм друзям ексклюзивний сувенір – плід спільної творчої ідеї Михайла Заворотнього і веб-дизайнера Ольги Горбатюк.

Романтичну атмосферу справжнього свята доповнили легкі джазові композиції у виконанні саксофоніста Михайла Твердого, а поетеса і Муза художника Вікторія Антонович подарувала гостям свої нові вірші.

Одне з центральних місць експозиції займає триптих – «У свідомості», «Під серцем» і «У плоті». Запам’ятовуються портрети – «Інеса», «Мрійниця», «Людочка», «Любій Матусі», «З любов’ю до бабусі», «Портрет художника». Фантасмагоричними мотивами наповнені полотна «А з нами Бог», «Свобода духу», «Солоний вітер», «Міфічний трикутник». Мало кого залишить байдужим серія робіт «Міфічні лицарі».

Едуард Овчаренко

Фото автораМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар