КУЛЬТУРА Сучасне мистецтво

Сучасне мистецтво

7162

9 березня особливий день для нашої країни, адже цього дня народилась людина, яка має найбільше пам’ятників по всьому світу, людина, завдяки якій ми не втратили нашої державності – Тарас Григорович Шевченко.

UkrainianTheatreMagazine
4218

Театр драми і комедії на Лівому березі Дніпра пропонує свою версію відомої п’єси Леонарда Герша «Ці вільні метелики» – «Кохання… на дотик…».

4255

Стільки джазу і сонця у цьому закладі ще не було! І такої цікавої збірки робіт Володимира Патика, на відміну від картин іноземних художників, містяни та гості столиці ще не бачили.

3853

Тематичні пропозиції до Дня закоханих за версією «Театрально-концертного Києва».

4527

Нещодавно на камерній сцені Киïвського академічного Молодого театру відбулася прем'єра вистави "Саша, винести сміття".

5294

В редакцію порталу «Культура»завітав випускник академії «Динамо» та дворазовий чемпіон України з футболу Ігор Грохоцький, який полишив спорт та з головою зануривсь у музику.

3734

7 лютого о 18. 00  Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» та Резиденція «Великий перевіз» запрошують на відкриття виставки «МИКОЛА МАЛИШКО КОЛІР».

4613

6-7 лютого в аутлет-містечку «Мануфактура», що знаходиться у селі с. Ходосівка Київської області, пройде фестиваль льодових скульптур.

4101

Художник Борис Михайлов представить у Венеції нову серію робіт під назвою Парламент.

7912

17 січня о 17. 30 в музейно-виставковому центрі «Музей історії Києва» художник Андрій Сідерський та скульптор Богдан Андрійцев продемонструють виставку живопису «Геометрія просвітлення».

4054

Творчість видатного українського графіка Ніла Хасевича уважно вивчали в Рівному – в другій половині листопада...

9702

На арені Національного цирку України у грудні презентують хоррор-виставу «Афродизіак».

5052

Ця фраза прозвучала в одній з пісень на коцерті «Фіолету», який відбувся в клубі «Sentrum» у рамках туру на підтримку альбому «Тrue Love».

5402

У мистецькому просторі «Port creative hub», що міститься на території колишнього портового складу у Києві, проходить виставка Антона Логова під гаслом «Одна з назв».

Інтернет-магазин

Передплатити видання

Гаряча лінія

"Кримська світлиця" онлайн

Журнал "Mузика" онлайн

 

Афиша - Театр


-

Петриківський розпис — унікальна спадщина нематеріальної культури


5 грудня 2013р. Петриківський розпис було внесено до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО
-

5 грудня 1931 року народився Григір Тютюнник


Григір Тютюнник так любив людей, що аж ненавидів. Він любив їх  з усіма їхніми наївними хитрощами, простими образами, перестрахами, болями, що на тлі вселенських катаклізмів, може, й видаються мало чого вартими.
-

5 грудня: це цікаво знати


5 грудня вшановується пам’ять святого Прокопа. На цей день в народі існувало багато приказок, і пов’язані вони були зі становленням санного шляху
-

На Чернігівщині зросла популярність музеїв та заповідників


Майже на 8% зросла кількість відвідувачів музеїв та заповідників Чернігівщини за дев'ять місяців нинішнього 2017 року порівняно з аналогічним періодом минулого року.
-

У Смілі з`явились унікальні ворота


У Смілі хата коваля та волонтера Миколи Єпіфанова – справжня родзинка міста. Місцевий майстер розмалював залізні ворота навколо своєї оселі патріотичними малюнками.

Купить билеты на концерты