У Канаді представили книгу про подвиги українських добровольців

02114
У Канаді представили книгу про подвиги українських добровольців ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

У Торонто (Канада) презентували книгу про добровольців в АТО «Добробати. Історія подвигу батальйонів, що врятували країну». Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Це перше видання про історію добровольчого руху в Україні. Книга охоплює події 2014-2015 років,  коли для збройного опору гібридної агресії у складі МВС України була створена система добровольчих підрозділів. На її сторінках можна знайти історію створення добробатів, як вони боролися, і як живуть тепер. Вся інформація – з перших уст учасників подій, політиків, військових, волонтерів та громадських діячів. Книга була видана у 2016 році накладом понад 10 000 примірників. У Канаді "добробатів" представили українською та англійською мовами. 

У презентації книги взяли участь голова МВС Арсен Аваков, заступник голови МВС Вадим Троян, посол України в Канаді Андрій Шевченко, радники міністра, екс-боєць 20-го батальйону територіальної оборони ВСУ Євген Терехов, представники  уряду Канади, а також члени української команди на «Іграх нескоренних».

Арсен Аваков подякував кожному іноземному громадянину, а особливо багаточисельним представникам української діаспори в Канаді, за допомогу, яку вони надали для відновлення оборонного потенціалу України.

«Повірте, кожен долар або євро, перераховані українським волонтерським організаціям, кожна одиниця спорядження, одягу та амуніції спрямована на фронт в бойові українські підрозділи на Донбас, кожна вимовлена мова або прийнята світовою спільнотою резолюція по Україні - це реальна допомога в захисті цивілізованої демократичної Європи і всього вільного західного світу», - зазначив голова МВС України.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: mvs.gov.uaМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар