Української музики на радіостанціях побільшає

01072
Української музики на радіостанціях побільшає  ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський повідомив на своїй фейсбук-сторінці про те, що українські радіостанції готові до збільшення кільності української музики в ефірах.

«Нацрада завершила черговий етап моніторингу 16 радіостанцій, серед яких «Українське радіо», «Луч», «Культура», «Країна ФМ», «Понеділок», «Русское радио – Україна», «Мелодія», «Перець ФМ», «Авторадіо», «Люкс ФМ», «Шансон», «Kiss FM», «Наше радіо», «Ретро», «​​Хіт FM» та «Ера» щодо виконання вимог закону про мовні квоти, результати якого виявилися досить втішними. Порушень не виявлено. Найбільша частка українських пісень лунає в ефірі «Країна ФМ» (100%), «Луч» (98%), «Культура» (66%) і «Українське радіо» (90%)», - зазначив Сергій Костинський.

Також він додав, що середня частка пісень українською мовою на інших 12 мережевих радіостанціях – 32%. Це дає підстави стверджувати, що вони готові до збільшення квоти з 25 до 30% з 8 листопада. Частка ведення передач державною мовою на цих радіостанціях в середньому – 80,8%, а закон вимагає 50%, а з листопада – 55%.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: qha.com.uaПопередня публікація розділу Сергій Борткевич: il memoria
Наступна публікація розділу Столичний гурт «NevenWood» презентує дебютний альбом

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар