ІМЕНА Євген НИЩУК

Євген НИЩУК

2679

міністр культури Євген Нищук виступив із доповіддю про важливі пріоритетні завдання розвитку державної культурної політики

2076

"Зберегти та донести нащадкам культурні та історичні надбання, пов'язані видатними постатями України - обов'язок держави" - Євген Нищук

4568

Міністр культури Євген Нищук візьме участь у започаткуванні Всеукраїнської акції "Паростки єднання".

2566

Сьогодні, 9 березня Президент України Петро Порошенко вручив лауреатам Національну премію ім. Т.Шевченка.

2240

Під час робочого візиту до Торонто Міністр культури України Євген Нищук зустрівся з проводом Конгресу українців Канади.

2246

ід час робочої поїздки до Канади Міністр культури України Євген Нищук прибув до міста Монреаль, де зустрівся з українською творчою спільнотою, що нині працює у Канаді.

3777

Міністр культури України Євген Нищук зустрівся з творчою командою та героями українсько-німецького фільму "School #3" - переможця конкурсної програми Берлінського міжнародного кінофестивалю.

2349

В рамках робочої поїздки до Канади Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Канаді Андрієм Шевченком.

5400

24 лютого у Києві на будинку за адресою провулок Мар’яненка,14 урочисто відкрито меморіальну дошку Герою України, народній художниці України, лауреату Національної премії України імені Тараса Шевченка, академіку Академії мистецтв України Тетяні Яблонській

5707

"Саме через призму мистецтва різних жанрів маємо проносити і зберігати образ і сенс подій, який було закладено від самого початку Революції Гідності" - Євген Нищук

2406

У Києві, у кінотеатрі «Україна» відбулася українська прем’єра документального фільму «Переломний Момент: Війна за Демократію в Україні» (США/Україна, 2016 рік), присвячена річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні.

2870

У Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбулася презентація виставки «Український Схід» та зустріч з її героями і членами їхніх родин.

7606

16 лютого у Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні, за участі Президента України Петра Порошенка, відбувся пам’ятний захід з нагоди початку спорудження Національного Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні.

7753

Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Міхеїлом Уклеба.