В’ячеслав Кириленко взяв участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності

0787
В’ячеслав Кириленко взяв участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко взяв участь в акції до Дня української писемності та мови, зокрема разом зі студентами, школярами, викладачами  написав Всеукраїнський  диктантнаціональної єдності.

Перед початком диктанту вефірі Українського радіо В’ячеслав Кириленко наголосив на важливості такого символічного об’єднання українців у цей день: «Громадський рух «Простір свободи» напередодні презентував свою щорічну доповідь. Відстежується чітка тенденція до збільшення вживання української мови на радіо (після закону про квоти), зростає  кількість українськихкнижок іпопит на них, з’явилось багато україномовних стрічок у кінопрокаті. Більшість населення вважають рідною українську, але не всі її використовують. Тому, цей радіодиктант буде сприяти тому, щоб в родинах,в усіх сферах українська  мова опановувала свої права. Бо останні 3 роки продемонстрували, що питання української мови - це питанняне лінгвістичне, а  національної безпеки - де є українська мова, там є і буде Україна!», - сказав В.Кириленко.

Додамо, Всеукраїнський диктант національної єдності пройшов 17 раз.Текст диктанту на першому каналі «Українського радіо» читав доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор диктанту Олександр Авраменко.Бажаючих долучитись до акції в Червоному корпусі в аудиторії імені Михайла Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка прийшло дуже багато, не вистачало місць. Ще одна локація радіодиктанту для бійців та учасників АТО – на Луганщині в місті Сєверодонецьк. Всі, хто написав диктант без помилок отримають призи.

Прес-служба В'ячеслава Кириленка

Фото: iamir.infoМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар