Журнал "Музика"

031334
Журнал "Музика". Підписатися на Журнал "Музика" з доставкою поштою по Україні.

«Музика» — музичний ілюстрований науково-популярний журнал. В ньому представлено музичну культуру України в усьому її розмаїтті: історія мистецтва, творчість українських композиторів і виконавців різних жанрів, фестивалі, конкурси, концерти, музичні вистави, проблеми молодіжного мистецтва, освіти, науки, музичне життя української діаспори тощо.

Історична довідка

Журнал «Музика» заснований у 1923 році в Києві як друкований орган Всеукраїнського музичного товариства імені Миколи Леонтовича. У 1928–1930 роках виходив під назвою «Музика — масам», у 1931-му — «Музика мас», у 1933–1941 — «Радянська музика» (вже як орган оргбюро Спілки композиторів України). У повоєнні роки повернув початкову назву. З 1970 року виходить як орган Міністерства культури України, Спілки композиторів України (тепер Національна спілка композиторів України) і Музичного товариства УРСР (тепер Всеукраїнська н
аціональна музична спілка). У різні роки з журналом співпрацювали видатні українські композитори і музикознавці: Климент Квітка, Микола Грінченко, Пилип Козицький, Михайло Вериківський, Микола Гордійчук і багато-багато інших. Завжди був і залишається нині єдиним в Україні державним науково-популярним журналом з питань музичної культури.

Почитати і поспілкуватися на теми журнала можна тут.

 "Музика" онлайн

Передплатити онлайнПопередня публікація розділу Журнал "Театрально-концертний Київ"
Наступна публікація розділу Журнал "Пам'ятки України"

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар