Без категорії

Львівська опера відкриє сезон гала-концертом із найвідоміших оперних хітів

Львівська національна опера відчиняє двері для глядачів після кількамісячної перерви, спричиненої пандемією Covid-19. Вже цього тижня у театрі відбудуться перші концерти та індивідуальні екскурсії.

З 11 серпня відвідувачі мають змогу оглянути інтер’єр Дзеркальної та глядацької зали у театрі. Вже на вихідних, 15 і 16 серпня 2020 року, відбудуться гала-концерти з нагоди відкриття 121-го театрального сезону. Потрапити на них зможуть лише 100 слухачів.

Солісти Львівської національної опери у супроводі фортепіано виконають найвідоміші оперні арії та дуети від бароко до романтизму з опер Георга Фрідриха Генделя, Вольфганга Амадея Моцарта, Джакомо Россіні, Джузеппе Верді, Каміля Сен-Санса, Джакомо Пуччіні та ін.

Ексклюзивно для гала-концертів до відкриття 121-го сезону в оформленні сцени будуть використані декорації до вистав, створені видатним українським художником Євгеном Лисиком, який працював у Львівській опері впродовж 1960-1990 рр. Його сценографічна спадщина віднесена до Золотого фонду театру.

Ці унікальні декорації, зокрема до балету «Спартак» Арама Хачатуряна у постановці 1987 року, вважалися втраченими.

«Це справжня сенсаційна новина Львівської опери! Сценографічні полотна Євгена Лисика до балету “Спартак” вважалися знищеними. А ми їх знайшли і врятували. Таким чином, Золотий фонд театру цілісно зберігатиме спадщину Євгена Лисика», – наголосив генеральний директор-художній керівник Львівської національної опери Василь Вовкун.

  Округлий животик чи невдалий ракурс? З'явилися чутки про вагітність Віри Брежнєвої

Залишити відповідь