Актуальні новини

14 лютого – Міжнародний день дарування книг

Свято Міжнародний день дарування книг відзначають 14 лютого в різних країнах з 2012 року. У цей день прийнято абсолютно безоплатно вручати книги, перш за все, дітям.

В цей день, крім прекрасного почуття і католицького святого, вшановують ще й книги. Свято 14 лютого Міжнародний день дарування книг, присвячене останнім, акцентує увагу громадськості на книзі як на найкращому в світі подарунку, інформує .

Свято Міжнародний день дарування книг відзначають 14 лютого в найрізноманітніших країнах з 2012 року. Ініціатором його створення стала громадянка Штатів Еммі Бродмур. Вона є автором сайту дитячої книги у себе на батьківщині, в США. Крім того, Еммі – багатодітна мама. Одного разу один з трьох її синів поцікавився у Еммі, чому в календарі відсутній день, призначений для безкорисливого дарування книжок один одному? Завдяки дитячій цікавості в голові Еммі і з'явилася ідея створення свята, яке в даний час всі знають як Міжнародний день дарування книг.

Першими ініціативу багатодітної мами підтримали її знайомі блогери, друзі по соцмережах, співробітники, ділові партнери. Пізніше незвичайну ідею підхопили жителі різних держав, і вона досить швидко поширилася по всьому світу. Виниклий в результаті спільних зусиль Міжнародний день дарування книг став святом для всіх, хто вміє і любить читати, розширювати свій кругозір, подорожувати у всесвіти, придумані талановитими письменниками.

У цей святковий морозний день, на свято 14 лютого, прийнято абсолютно безоплатно вручати книги, перш за все, дітям. По-перше, тому що не кожна дитина має вдома, завдяки батькам, гарну бібліотеку, а по-друге, книги допомагають дітям розвинути в собі такі якості, як співчуття, доброта, вміння надати допомогу тим, хто потрапив у біду і інші негаразди, що дозволяють маленькій людині перетворитися з часом в Людину з великої літери.

  Актор серіалу "Чорнобиль" подякував Києву у промові на "Золотому глобусі"

Втім, для дорослих Міжнародний день дарування книг теж дуже важливий. Ще багато людей, незважаючи на споживчі та матеріалістичні тенденції, що діють в сучасному соціумі, відноситься до книги, як до джерела духовних цінностей.

І завдяки такому святу вони можуть знайти однодумців, а також проявити акт доброї волі, подарувавши кому-небудь, хто цього потребує, можливість прочитати цікавий твір.

Залишити відповідь