Новини культури України

17-22 березня в Києві в КВЦ «Парковий» пройде IV Український дитячий тиждень моди

Понад 600 дітей-моделей, 25 українських і зарубіжних дизайнерів, дитяча мода haute couture, вечірній, повсякденний та спортивний одяг, кращі бутіки столиці, майстер-класи та спеціальні тренінги для дітей та підлітків – все це IV Junior Fashion Week.
«Модні покази для дітей ми проводили вже багато років і зрозуміли, що, на жаль, широка публіка погано поінформована про те, які є в Україні бренди і дизайнери дитячого одягу. Тому ми вирішили заснувати Дитячу тиждень моди. Наша місія – розповісти про модельєрів, які працюють в сегменті дитячого одягу, з’єднати виробників і споживачів, підвищити інтерес і естетичні вимоги  масового покупця», – каже засновниця JFW Наталія Коваленко.
Як і Ukrainian Fashion Week для дорослих, Junior Fashion Week проводиться двічі на рік і вже стала регулярною. 17-22 березня буде представлено колекції сезону весна-літо-2020. А відкриття присвячено XXXII Олімпійським іграм, що відбудуться в Японії. Партнером відкриття JFW виступлять організатори всеукраїнської акції «Забіг під каштанами». Батьки з дітьми зможуть познайомитися з останніми модними тенденціями спортивного одягу, марками, що виробляють одяг для спорту, наприклад, колекції бренду Ірини Блохіної. (До речі, після показів колекцій на JFW більшість моделей одягу можна буде придбати).
Ще один тренд дитячої моди – вечірній одяг. Сьогодні прийнято, щоб батьки ходили на культурні і світські заходи разом з дітьми. Тому з’явився попит на дитячий одяг для виходів у світ. І на Junior Fashion Week можна буде побачити колекції haute couture, зокрема, українського дизайнера Олександра Груші, який отримав визнання в Парижі, та інших брендів.
Також на суд глядачів буде представлені ​​колекції юний дизайнерів — 10-річної Влади-Вероніки Мазурець та 14-річної Маргарити Саєнко.
У показах візьмуть участь понад 600 дітей – це представники модельних агентств, діти відомих людей, зірок шоу-бізнесу і телебачення, клієнтів брендів. Так, наприклад, на подіум вийдуть діти Лілії Ребрик, Геннадія Попенко, Камалії, Олексія Михайличенка, Лики Співаковської, Михайла Кіпермана, Дмитра Гордона та Олесі Бацман, Сніжани Єгорової, онука Оксани Білозір та ін. У показах візьмуть участь і дорослі моделі: Людмила Харів, Юлія Бурковська, Надія Матвєєва, Марися Горобець, Дар’я Трегубова, Віра Кекелія, Марта Адамчук, Лілія Ребрик, Міла Нітіч, ​​Жанна Тихонова. Кожній дитині в кінці заходу будуть вручені спеціальні сертифікати від організаторів JFW.
Крім модних показів організатори приготували різноманітну інтерактивну Backstage-програму для дітей і батьків:
– фотосесії,
– майстер-класи з дитячого і підліткового make up,
– майстер-класи з дефіле,
– тренінги з етикету,
– інтенсиви з блогінгу FB і Instagram
– і багато інших сюрпризів.
 
Не пропустіть наймоднішу подію цієї весни! 17-22 березня КВЦ «Парковий» (Паркова дорога, 16а).
Більш детальна інформація:
https://www.facebook.com/jfwua/, https://www.facebook.com/events/212978679826422/, https://jfw-2020.com/
 

Exit mobile version