Новини культури України

17 лютого – день Миколи Студеного: традиції, обряди та прикмети

Магія вітру сьогодні потужна, відправте в космос свої заповітні бажання!

17 лютого в православ'ї шанують Студійського ігумена преподобного Миколи сповідника. За народним календарем дата отримала назву Микола Студений, вовчий сват, інформує .

Хто такий Микола Студений?

Проживав Микола в VIII-IX століттях на острові Кріт. У десятирічному віці був відданий на виховання ченцям Студійського монастиря. Закінчив училище при монастирі і прийняв чернечий постриг. Пізніше був поставлений в монастирі ігуменом.

Микола володів даром зцілення, тому йому моляться про позбавлення від всяких хвороб, особливо захворювань шлунково-кишкового тракту.

Обряди й традиції цього дня

На Миколу Студеного завжди мороз міцнішає. Але наші предки цих морозів вже не боялися, вважали їх останніми перед настанням весни. Повним ходом займалися домашнім господарством, підготовкою до посівної, можна вже і насіння переглядати, інструмент перевіряти.

Єдина сувора заборона на сьогодні – не стрижіть волосся і нігті, за народним повір'ями можна накликати на себе велику біду.

Ще на Миколу Студеного не треба в ліс ходити. Дикі звірі влаштовують там свої ігрища, в такий період вони особливо небезпечні. Звідси і пішла народна назва дня – вовчий сват.

Сьогодні прийнято проводити обряди на швидкий продаж і на багатство. А знахарі в цей день лікують тілесні слабкості і недокрів'я.

Використовуйте сьогодні магію вітру для виконання найбільш заповітних бажань

У лютому часто дмуть сильні вітри. Використовуйте цю стихію собі на благо, загадайте заповітні бажання і відправте їх у космос. Для цього треба вийти на відкритий простір, розкинути в сторони руки, зосередитися і чітко, голосно вимовити бажане.

Але щоб задумане здійснилося, треба знати кілька правил.

Грамотне формулювання

Вимовляєте свою мрію в теперішньому часі, як ніби вона вже збулася. Не кажіть «Хочу, щоб у мене був свій будинок» або «Хочу знайти хорошу роботу». Правильно сказати «Я живу в своєму будинку», «Я працюю на хорошій роботі».

У формулюванні бажання забороняється використовувати частку «не» і слово «хочу». Пропозиція повинна звучати ствердно.

Наприклад, неприпустимо говорити: «Я не хочу хворіти», правильно буде: «Я здорова». Запам'ятайте, космос не чує частку «не». Фрази «Я не хворію», «Я не бідна», він сприймає з точністю до навпаки: «Я хворію», «Я бідна».

Позитивний настрій

Запускаючи бажання в космос, ні на хвилину не сумнівайтеся в його виконанні. Якщо ви будете виказувати свою мрію і при цьому подумки думати, що раптом нічого не вийде, так і вийде. Адже крім слів стихія сприймає і ваші думки, а якщо вони налаштовані негативно, такий і буде результат.

Конкретність

Будь-яке бажання має бути конкретним, неприпустимо в ньому присутності невизначених займенників типу «щось», «когось», «якусь». Якщо ви просите роботу, то говоріть чітко – що саме, з якою зарплатою, де вона повинна знаходитися.

Якщо хочете, новий будинок, то конкретизуйте – маленький дачний будиночок або велику двоповерхову заміську будову.

Дуже важливо! Всі ваші бажання не повинні завдати шкоди іншим людям, навіть якщо ви на когось сильно ображені ніколи не просіть про погане.

Народні прикмети

Якщо 17 лютого на поверхню землі опустився густий туман, чекайте відлигу і великий снігопад.

У ніч на Миколи поспостерігайте за небом – якщо місяць червоний, вдень підніметься сильний вітер.

Exit mobile version