Чудесна сила везіння сьогодні доступна всім. Як її отримати?

У православному світі 22 червня згадують ігумена Білозерського преподобного Кирила і Олександрійського єпископа святителя Кирила. Дата за народним календарем називається день Кирила, інформує Ukr.Media.

Ким був цей святий?

Кирило Білозерський проживав в Москві в XIV-XV століттях. В юному віці став ченцем і трудився в обителі пекарем. Одного разу йому було видіння, в якому Богородиця підказала шлях до Білозер’я.

Пішов Кирило в глухе північне місце, вказане Божою Матір’ю, і заснував там монастирську обитель. Протягом тридцяти років він служив в ній ігуменом.

Святитель Кирило жив у IV-V століттях в Олександрії, ревно боровся з єресями. Як людина дуже освічена, Кирило став автором безлічі Богословських праць, в яких роз’яснив людям головні християнські постулати.

Які існують у цей день традиції і обряди?

Люди вірили, що 22 червня всю свою силу сонце землі віддає. Народ і сам намагався по максимуму насититися сонячною енергією, тому весь день до хати не заходили, а знаходилися на вулиці. А ще краще відправитися сьогодні на природу — в ліс або на річку.

Сонце в день Кирила особливо спекотним вважається. Ось і боялися наші предки, щоб воно посіви не спалило. На сході зверталися до сонечка з вдячністю за світло і тепло, і з проханням, не сильно пекти у цей день.

22 червня вирушайте в поля збирати лікарські трави. Також сьогодні сприятливий день для проведення ритуалів на захист від нечистої сили.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Вважаєте себе невдачливими? Сьогодні можна все виправити з допомогою суниці!

22 червня вже, як правило, повним ходом можна збирати дозрілу суницю. З’їдаючи сьогодні першу ягідку, загадуйте бажання, воно здійсниться.

  Енріке Іглесіас показав відео на якому позує двомісячна донька Маша

За легендою, кущі суниці раніше без плодів росли. Але одного разу маленький Ісус гуляв по лісі і поцілував суничний кущик. З тієї пори рослина плодоносить солодкими, соковитими і смачними ягодами.

Смак і аромат у неї дійсно особливий. Хто раз спробував суницю, той на все життя її полюбить. Але крім користі і смакових якостей суниця має ще й магічну силу.

Знахарі все збирають — і листочки з квітами, і ягоди з корінцями. Потім використовують їх для зцілення від різних недуг. А незаміжні дівчата просили суницю допомогти в пошуках гарного нареченого.

Суниця для удачі

У суниці енергетика дуже добра і світла. Зірвіть 22 червня кілька листочків і носіть їх у кишені для залучення в своє життя матеріального достатку. Незабаром почнуться позитивні зміни. Можливо, знайдете більш успішну роботу, або отримаєте підвищення по службі.

А щоб до всіх домочадців удачу принадити, зробіть з суниці домашній оберіг. Кілька засушених листочків рожевою стрічкою або ниткою перев’яжіть і на вхідних дверях закріпіть.

Суниця для зміцнення сил і краси

1. Подрібніть суничні ягоди, з’єднайте зі збитим яєчним білком і використовуйте таку маску для жирної шкіри обличчя.

2. Заварюйте корінці і листя суниці як в’яжучий і сечогінний засіб.

3. Відмінну загальнозміцнюючу дію для організму має суничний відвар. Подрібніть сушені листочки, візьміть одну столову ложку і залийте склянкою окропу. Пару годин дайте настоятися, процідіть і пийте перед їжею. 3-4 рази протягом дня буде достатньо.

4. Чай з сушених суничних ягід або листя — найкращий засіб при простудних хворобах.

Прикмети погоди на 22 червня

  • У ніч на 22 червня поспостерігайте за небом. Якщо на ньому зірок повно, то осінні місяці чекайте дощові, але теплі.
  • Якщо сьогодні гарна погода, але ніде мурах не видно, то незабаром очікуються непогожі дні.
  Марина Боржемська відсвяткувала ювілей і похвалилася подарованими букетами