Знаки долі для себе можна побачити тільки сьогодні.

Православні християни 23 червня згадують Прусського єпископа священномученика Тимофія. Дата за народним календарем називається Тимофій Знаменний або просто день Тимофія, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Тимофій?

Жив Тимофій в IV столітті. В сані єпископа міста Прусси проповідував християнство, звернув до цієї віри багато язичників. За святість і чистоту образу життя Господь обдарував Тимофія здатністю творити чудеса.

Коли до влади прийшов правитель Юліан Відступник, почалися гоніння на християнську віру. Тимофія кинули в тюрму, але він не перестав читати Євангельські проповіді. Дізнавшись про це, суворий імператор віддав наказ убити Тимофія усікновенням голови мечем.

Які існують у цей день традиції і обряди?

23 червня — сприятлива дата для того, щоб проводити народні магічні ритуали на продовження молодості і краси. Також сьогодні читають замовляння проти крадіжки на садових і дачних ділянках.

У день Тимофія контролюйте свій настрій і стримуйте емоції, можна легко піддатися спокусі. Захистіть себе сьогодні зав’язаною на лівому зап’ясті вовняною червоною ниткою.

Всесвіт посилає нам доленосні знаки, як їх розпізнати?

Наші предки дату 23 червня прозвали Тимофій знаменний, тому що з нею пов’язано безліч прикмет і забобонів, на які пильно звертали увагу. Важливо не лише зловити послані нам сьогодні знаки, але і правильно їх розтлумачити.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Попри те, що 23 червня можна отримати передбачення майбутніх подій, слов’яни цей день не любили. Люди вірили, що бачення надсилаються лукавим. На Русі так говорили: «Хто день Тимофія прожив без забобонів, без знамень і видінь, того Господь благословив».

Але з прикметами не проявляйте особливого фанатизму. А то часом народ так забобонами захоплюється, що списує на них всі промахи і невдачі, і не бере до уваги власні недоліки.

Ось такий приклад. Вас викликав керівник і вилаяв за те, що не надали йому потрібну інформацію. Звичайно, ви думаєте, що в цьому винен чорний кіт, який сьогодні перебіг дорогу. А може тварина тут ні до чого? Потрібно просто уважніше працювати, бути більш відповідальними, раціональніше розподіляти свій час.

Або інший приклад. Сліпо довіряючись прикметам, іноді ми принижуємо свої здібності. Склали іспит на «відмінно», і думаємо, що це завдяки захованій під лівою п’ятою монетці або конспекту, який всю ніч пролежав під подушкою.

Ну, навіщо ж так культивувати свою безпорадність і не визнавати заслужену перемогу? Краще похваліть себе за те, що чудово підготувалися і знаєте предмет.

Недарма психологи виділяють таке поняття, як «міфологічне мислення». Тобто прикмети збуваються, тому що ми в них віримо.

Іноді люди до такої міри довіряють забобонам, що вони заважають їм нормально жити. Не треба звертати увагу на кожну птицю, що летить повз вас чи втрачений ґудзик. Пам’ятайте, хто у що вірить, те і отримує.

Як же тоді розпізнати важливу ознаку, яку потрібно розшифровувати? Це не так вже складно, вона запам’ятається вам особливими емоціями.

Всесвіт посилає коротенькі знаки (сни, зустрічі, комбінації цифр), після того, як отримає від вас питання, яке хвилює. Надіслане Вищими Силами знамення обов’язково знайде у вас якийсь емоційний відгук, приверне увагу. Тому стежте за собою і за власними відчуттями тож ви не пропустите потрібний знак.

Прикмети погоди на 23 червня

  • Якщо 23 червня під час сходу сонця душно, значить, незабаром небо затягнуть дощові хмари.
  • Якщо сьогодні курочки махають хвостиками, значить, незабаром очікуються опади.