Відповідний день для прохань допомоги у Вищих Сил. Підберіть для себе відповідний обряд і зміцніть своє здоров’я.

26 жовтня в православ’ї вшановують священномученика Карпа єпископа Фіатірійського. У народному календарі дата отримала назву день Карпа, банний побут, інформує Ukr.Media.

Хто такий святий Карп?

Проживав Карп в III столітті, постраждав за віру Христову в період правління імператора Деція Траяна. Дізнавшись, що Карп не бере участі у язичницьких святах, правитель віддав наказ провести його по місту оголеним і закутим в залізні ланцюги. Після цього Карпа прив’язали до коней і волочили по землі від самої Фіатіри до сусіднього міста. Але не вдалося зламати його міцну віру, і тоді розлючений імператор наказав відрубати голову Карпу.

Обряди й традиції цього дня

У наших пращурів цей день вважався енергетично важким, повним обманів і ілюзій. Будьте гранично обережні і уважні, уникайте розмов з малознайомими людьми. Складний день і в плані конфліктів, тому тримайте емоції при собі.

На Русі 26 жовтня за традицією чистили і приводили в порядок лазні, після чого відправлялися в них, щоб попаритися, випити цілющих трав’яних відварів. День в народі так і назвали — банний побут. Слов’яни вірили, якщо добре пропаритися до самих кісток, поливаючи на розжарене каміння настій з цілющих рослин і б’ючи себе березовим банним віником, то можна прогнати з тіла всі хвороби.

Проведіть сьогодні обряди для зміцнення здоров’я

Попри те, що медицина з кожним днем прогресує, часом і вона буває безсилою перед деякими недугами. В таких випадках людині нічого не залишається, як просити допомогу у Вищих Сил. Підберіть для себе відповідний обряд і зміцніть своє здоров’я.

Ритуал з каменем

Для проведення цього обряду вам знадобиться церковна свічка, чиста джерельна вода і «сонячний» камінь помаранчевого, золотистого або яскраво-жовтого відтінку (опал, топаз або бурштин). Виконуйте ритуал опівночі, світло в кімнаті включати не можна.

На підвіконні встановіть свічку і склянку з водою таким чином, щоб на них добре потрапляло місячне світло.

Запаліть свічку, опустіть у воду камінь і прочитайте текст заговору: «Пресвята Богородиця, благаю тебе, прийми молитву мою, рабу твою вірну (ім’я) спаси і збережи. Як вода в склянці цей камінь точить та не підточить, так не підточить ні одна хвороба моє здоров’я. Як полум’я свічки камінь обпікає та довіку не спалить, так ніяка хвороба у могилу мене не зведе. Як сказано, так тому і бути, слів моїх нікому не перебити. Амінь».

Три рази капніть воском зі свічки, що стікає, у воду, символічно запечатуючи у своєму тілі здоров’я.

Загасіть свічку і сховайте недогарок в затишному місці. Воду зі склянки вилийте під дерево або в проточну річку. Камінь з цього дня носіть постійно з собою як талісман здоров’я, він буде відганяти від вас всі недуги.

Ритуал з кленовим листям

Осінній день дуже вдалий час, щоб провести обряд на позбавлення від хвороб з допомогою листя клена.

Вирушайте в парк, зберіть кленове листя, принесіть додому і на кожному з нього напишіть маркером назви своїх недуг (можна також перераховувати хвороби всіх членів сім’ї).

Розташуйте осінній букет у вазі і три рази скажіть слова: «Як ці листки будуть сохнути, так з ними мої хвороби стихнуть». Повторюйте так кожен день.

Коли листя пов’яне до такої міри, що буде розсипатися від дотику, акуратно дістаньте його з вазочки і закопайте під дубом (деревом, яке символізує здоров’я).

Народні прикмети 26 жовтня

  • Якщо 26 жовтня кури на сідалі тісно одна до одної всілися, значить, очікуються заморозки.
  • Якщо в день Карпа знову пішли гриби, значить, цієї осені раннього снігу не очікується.