Репер опублікував архівне фото, показавши себе в підлітковому віці.

У своєму Instagram-блозі український репер і продюсер Олексій Потапенко опублікував архівну фотографію. На ній зображений Потап, якому шістнадцять років. На честь виходу нового треку групи U_C “16 +” репер вирішив поділитися знімком, на якому позує ще в зовсім юному віці, інформує Ukr.Media.

Олексій Потапенко поділився знімком, на якому позує в чорній кофті і шапці. На архівному кадрі реперу всього шістнадцять років, але в рисах молодої людини вже можна впізнати майбутню зірку української сцени. “НАМ ЗНОВУ ПО 16!!! А які ви були в 16??? Чим займалися??», — написав Потап у публікації. Шанувальники навперебій стали згадувати, що робили у свої 16-ть.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Мурашки по шкірі!!! Супер! 16! Молодість, радість, відкритість всіх доріг!!!!”, “Ми слухали Лаванду, ранкову гімнастику і Бітлз, АББУ, Фредді, Челентано… класна суміш виходить!”, “Ви так весело, “захлинаючись” проговорили, що в цю хвилину так схожі були на 16-річного пацана. Як же вам йде реп!”, “Ну ти крутий, Потап!!! Так тримати!!! В тобі також крутий захист по життю!!! Твоя дружина!!! Цінуй це!!!”, “Потап крутий в молодості!” — написали шанувальники музиканта.