Актуальні новини

5 причин дивитися англомовні фільми

Дізнайся, чому люди повинні присвячувати кілька годин в день фільмам англійською мовою.

5 причин дивитися англомовні фільми

Виділимо 5 причин, чому фільми варто дивитися на англійській мові:

1. Версію з перекладом ніяк не можна порівняти з оригінальною, так як ви не зможете відчути всі емоції головних героїв, почути голос улюблених акторів і насолодитися сюжетом фільму.

2. Перед початком перегляду фільму вам необхідно озброїтися листочком з ручкою, щоб записувати нові слова. Адже субтитри також допоможуть вам у вивченні англійської мови. Ви зможете простежувати точне написання іншомовних слів.

3. Людина, яка вдосконалить або освоює англійську мову, зможе легко навчитися  смислового перекладу. Усний переклад дуже розповсюджений і ефективний.

4. Ви відчуєте себе в ролі перекладача або громадянина іншої країни. Навчитеся передавати зміст висловлювання. Ви точно будете знати всі важливі деталі фільму, тому що не завжди дубльований варіант передає точний зміст картини.

5. Під час перегляду кінострічки англійською мовою кожен зможе взяти на замітку приклади використання розмовної мови, які зможете використовувати у спілкуванні з іноземцями. Персонажі фільму користуються повсякденною англійською, а не зразком з посібника з граматики.

6. Також ви поліпшите свою вимову. Результат відчуєте в спілкуванні з іноземцями.

7. Любителі новинок кіно будуть приємно вражений. Вони зможуть першими побачити свіжі кінофільми. Адже дубляж до фільму з'являється через кілька днів після прем'єри.

Перегляд серіалів і фільмів на англійській мові дозволяє провести час з користю. Постарайтеся почати кіноперегляд з простих картин. Так вам буде легше освоїти мову. Поступово по сходах ви дійдете до вершини. Спочатку короткометражні фільми, а потім у повному обсязі ви подужаєте перегляд кінострічок.

Користь перегляду фільму на мові, що вивчається значна. Це унікальна можливість розвиватися і додатковий стимул вдосконалюватися.

  Шанувальникам вдалося сфотографувати Елджея без білих лінз

Просто постарайтеся розібратися в сюжеті фільму. Будьте уважні. Стежте за діями героїв, їх вимовою. Призупиняйте фільм, користуйтеся словником, записуйте нові слова і фрази. Приємного перегляду і успіхів у вивченні англійської мови!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь