Актуальні новини

На якому пальці носити кільце, щоб привернути удачу, любов і благополуччя

Руки будь-якої людини — зосередження величезної життєвої енергії.

На якому пальці носити кільце, щоб привернути удачу, любов і благополуччя

Знаючи, на якому пальці носити кільце, ви зможете підсилити своє біополе і залучити бажане в своє життя, передає .

З давніх пір практики і езотерики використовували кільця і браслети для посилення енергетичних потоків. З часом ці знання стали загальнодоступними, і зараз кожна людина може зміцнити своє біополе з допомогою ювелірних кілець.

Кільце на великому пальці сприяє збільшенню фізичного здоров'я і швидкому відновленню сил. Якщо ви бажаєте подолати хронічну хворобу, рекомендується носити кільце з срібла без каменів. Для підтримки гарної фізичної форми можна використовувати будь-яке кільце.

На вказівний палець варто надіти кільце, якщо ви бажаєте просування по кар'єрних сходах або перебуваєте в пошуку нової роботи. Посилення цих енергопотоків сприяє збільшенню вашого впливу на людей і підвищення впевненості в собі і своїх силах.

Надіти кільце на середній палець необхідно тим, хто бажає залучити гідну людину і побудувати міцні відносини. Кільця з благородних металів допоможуть привернути до себе увагу і посилити емоційність, симпатію і чуттєвість.

Залучити багатство можна за допомогою золотого кільця на безіменному пальці. Саме його енергетичний потік «відповідає» за успіх в матеріальній сфері життя.

Кільце на мізинці використовується для підсилення інтуїції, гармонізації біополя і більш глибокого пізнання навколишнього світу. Практики рекомендують носити на цьому пальці кільця зі срібла, каменю або міді, але ні в якому випадку не із золота.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Дружина Джигана Оксана Самойлова вагітна вчетверте

Залишити відповідь