Щасливу новину майбутні батьки повідомили в Instagram.

Італійський бізнесмен Джанлука Ваккі, якого в народі називають “танцюючим мільйонером”, у свої 52 роки вперше стане татом, інформує Ukr.Media.

Радісною новиною він та його 27 річна кохана Шерон Фонсека поділилися в Instagram. Майбутні батьки спеціально зробили це в Міжнародний день матері.

  • «Ми хочемо поділитися з вами чимось особливим», — написав італієць у своєму блозі.

Помітно, що Ваккі дуже зворушений положенням своєї дівчини — він мало не розплакався, знімаючи це відео.

  • «Моє життя», — сказав своїй дівчині Джанлука.

Відзначимо, що Шерон дійсно стала для мільйонера кимось особливим. Після багатьох дівчат-моделей, схожих одна на іншу, бізнесмен в якийсь момент зрозумів, що Фонсека — особлива, і відкрито сказав їй про це.

Саме з нею він зважився стати батьком.

Нагадаємо, що Джанлука здобув своє прізвисько та популярність завдяки запальним танцям зі своєю попередньою коханої Джорджією Габріеле, яка була молодшою за нього на 18 років. З нею він розлучився влітку 2017 року. На цих відео він демонстрував своє красиве та безтурботне життя: яхта, стрункі дівчата, басейн з блакитною водою, море і вечірки — звичний фон його відеороликів.

Шерон з’явилася в Instagram “танцюючого мільйонера” у 2017 році і, за словами шанувальників, одразу ж зайняла особливе місце в його серці.

Він регулярно публікував спільні фото і кумедні відео, а також розповідав про плани на майбутнє.