6 популярних серіалів, які допоможуть краще зрозуміти підлітків. Перегляд цих серіалів неодмінно допоможе вам краще зрозуміти своїх дітей, а ще — згадати себе в цьому віці і змінитися зараз.

Щоб краще розуміти підлітків з сьогоднішнього покоління і спілкуватися з ними на одній хвилі, потрібно як мінімум добре знати їх смаки, приховані бажання і страхи. Ми підібрали 6 популярних молодіжних серіалів, які допоможуть вам розібратися в проблемах сучасних підлітків, інформує Ukr.Media.

Ейфорія

Серіал розкриває одну з найактуальніших тим — вживання заборонених речовин і їх вплив на особистість. Ви побачите, як молода дівчина, яка мріє про правильне життя і справжнє кохання, потрапляє в погану компанію. Вона розуміє, що чинить неправильно, але йти своїм шляхом стає все важче.

Головну роль в цьому серіалі виконує Зендая — кумир сучасної молоді. А сам сюжет допоможе вам зрозуміти, який великий вплив оточення на підлітка і як нелегко знайти віру у свої сили. Також в “Ейфорії” піднімаються питання гендерної ідентичності та бодипозитив. Ну а для тих, хто цікавиться сучасними тенденціями моди, цей серіал — прямо-таки Біблія молодіжних трендів в одязі та макіяжі.

Молокососи

У центрі сюжету — історії здобуття незалежності та інші проблеми перехідного віку. На прикладі британських підлітків творці показують, як в компаніях може процвітати хуліганство і булінг, сімейні проблеми відбиватися на психіці, і як молоді люди вчаться розуміти себе та інших. Хтось пропадає на вечірках, хтось замикається вдома, хтось розмальовує вікна і задирає слабких, але всі вони мріють знайти своє місце в житті.

Рівердейл

Як довести всім, що ти станеш солістом власної групи, якщо завтра на уроки? “Рівердейл” показує, як розвиваються відносини між підлітками і батьками, якщо справа стосується професійного вибору, які інтриги виникають в школі і як на підлітків впливає смерть їхніх друзів. Яскраві і сильні характери, динамічний сюжет і детективна лінія в серіалі змусять вас по-справжньому цікавитися долями героїв.

Глядачі жартують, що “Рівердейл” викликає звикання після прем’єри першого ж сезону весь основний акторський склад — Коул Спроус і Лілі Рейнхарт, Кей Джей Апа, Каміла Мендес і Меделін Петш — стали найпопулярнішими молодими зірками Голлівуду.

Дуже дивні справи

31 номінація на премію “Еммі” і хвалебні відгуки критиків. “Дуже дивні справи” — науково-фантастичний серіал про дівчинку з незвичайними здібностями, що потрапляє в компанію хлопців, які розслідують загадкове зникнення свого друга в провінційному американському містечку 80-х. Сюжет, звичайно, не пов’язаний безпосередньо з особливостями підліткового життя, але він захопить вашу увагу з першої ж серії, а попутно розповість про справжню дитячу дружбу і боязке перше кохання.

Статеве виховання

Комедійний серіал про найбільш слизьку тему перехідного віку. Головний герой, звичайний скромний хлопець (Ейса Баттерфілд), дуже соромиться своєї матері — відомого сексолога (Джилліан Андерсон). Постійно терплячи глузування в школі, він раптово розуміє, що його знання про статеве життя можуть зробити його найпопулярнішим хлопцем серед однолітків. Кожна серія буде переконувати вас в тому, що підлітки ставляться до цієї теми настільки серйозно, що звичайної розмови про те, звідки беруться діти, явно недостатньо для їх спокою і впевненості в собі.

13 причин чому…

Екранізація однойменної книги про дівчину, яка наклала на себе руки, але перед цим записала послання для кожної людини, що вплинула на її рішення померти. “13 причин чому” — драматичний серіал про чутливість підлітків до пліток, чуток і знущань. Ви зрозумієте або згадайте, як важко переживають зраду в 16 років, особливо, коли соціальні мережі дозволяють насмішкам множитися в десятикратному розмірі.