Як залучити любов і шлюб у своє життя сьогодні.

У православному світі 8 липня день шанування святих благовірних князів Петра і Февронії Муромських. Дата за народним календарем називається Февронія-русальниця або просто день Петра і Февронії, інформує Ukr.Media.

Ким були святі Петро і Февронія?

Петро і Февронія жили в XII-XIII століттях. Петро походив з князівського роду міста Мурома. Коли молодого князя здолала проказа, то нікому не вдалося його зцілити.

І ось Петру з’явився сон, що в Рязанській губернії є село Ласково, там у простій селянській родині живе дівчина на ім’я Февронія, вона і стане для князя рятівницею.

Відшукав Петро дівчину зі свого сну. Вона дійсно його вилікувала, але за це попросила взяти її в дружини. Але князь дівчину обдурив, і тут же знову на нього напала проказа. Після повторного зцілення він одружився з нею і відвіз на батьківщину в Муром.

Все життя вони любили один одного і були вірні. Молили Господа про те, щоб смерть їм послав одного дня. Заповідали поховати їх разом в заздалегідь виготовленій гробниці з перегородкою.

Бог почув молитви Петра і Февронії, в інший світ пішли вони в одну годину. Але тоді існував закон, що забороняє ховати в одній труні два тіла. Помістили подружжя в різні обителі. Однак на ранок ченцям стало диво — святі Петро і Февронія лежали разом.

Які на цей день існують обряди і традиції?

На Русі початок липня завжди жарким видавався. Попри це наші предки 8 липня не купалися в природних водоймах. Згідно з народними забобонами в цей день на дні русалки в хороводах кружляють, можуть потягти того, хто купатися ризикне. Звідси і пішла народна назва дати — Февронія-русальниця.

  Леся Нікітюк показала, як виглядала і одягалася до популярності

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Люди побоювалися і не наближалися до водойм у цей день. Але якщо комусь не під силу було і хотілося зануритися від сильної спеки в прохолодну воду, то перед тим як в річку або озеро заходити, тричі перехрещувалися.

А потім ще шовкову або червону атласну стрічку у воду кидали. Вірили, що русалки приймуть такий подарунок для свого довгого волосся і не стануть топити людину.

Сьогодні можна залучити подружнє щастя!

Петро з Февронією — покровителі шлюбу і сім’ї. Люди просять їх у молитвах про будь-яку допомогу, яка сімейних питань стосується:

• щоб нагородили подружжя мудрістю;

• вдале заміжжя або одруження послали;

• щоб допомогли у подружніх непорозуміннях;

• шлюбний союз благословили;

• діток дарували довгоочікуваних і здоровеньких.

Якщо ви щасливі в сімейному житті, все одно сьогодні в храм сходіть з вдячністю Петру і Февронії за заступництво. А щоб у родині ще більше щастя і достатку було, сьогодні кожну справу подружжя повинне разом виконувати, як кажуть пліч-о-пліч.

Ритуал для подружнього щастя

Якщо жінка відчуває, що чоловік до неї охолов, часті сварки почалися, то 8 липня можна провести такий нескладний обряд.

1. Річ чоловіка загорніть в білу матерію і розташуйте на столі.

2. Поряд свічку запаліть і поставте спільне фото (краще весільне).

3. Вдивіться в полум’я свічки і скажіть такий замовний текст:

«Як довго і щасливо жили ви, Петро з Февронією, так і нам, рабам Божим (імена), пошліть радісне подружнє життя і благополуччя. Щоб ніколи до мене мій чоловік не охолов. Дайте нам вічну любов».

4. Річ чоловіка і фото поверніть на колишні місця. Скоро відчуєте, як відносини змінюються в кращу сторону.

  Джамала показала фото, на якому позує без грама макіяжу

Прикмети погоди на 8 липня

  • Дощ сьогодні віщує щедрий медовий урожай цього літа.
  • 8 липня починається найсильніша спека. За народними спостереженнями протримається вона ще рівно сорок днів.