Чому сьогодні потрібно мріяти і думати тільки про хороше?

У православному світі 9 травня згадують святителя Стефана Пермського. Дата за народним календарем називається Глафіра-горошниця або день Степана, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Стефан?

Народився Стефан у Великому Устюзі, жив в XIV столітті. Його батько був священнослужителем, він часто брав з собою в храм маленького сина. Там Стефан і навчився церковному співу та статуту.

У підлітковому віці він пішов у місто Ростов, де прийняв чернечий постриг в обителі Григорія Богослова. У 1383 році Стефан отримав призначення в Пермську єпархію в сан єпископа.

Він люто проповідував християнську віру і вів боротьбу з язичницькими пам’ятками. За часів його правління було побудовано багато православних церков.

Які на цей день існують традиції і обряди?

9 травня на Русі також вшановували святу Глафіру, у народі її називали горошницею, тому що в цей день було заведено висівати горох. Щоб зібрати щедрий урожай, насіння перед посадкою обов’язково заговорювали.

Слов’яни вважали дату 9 травня днем обману, тому не призначали і не планували відповідальних заходів, заручин, сватання й весілля не влаштовували. Також в цей день не займалися ворожінням.

Зате для очисних процедур дата дуже сприятлива, все на користь піде. Можна також влаштовувати сьогодні розвантажувальний день.

Сьогодні налаштовуйте свої мрії і думки тільки на позитивний лад!

Протягом кількох століть наші пращури помітили, що все задумане в день Степана обов’язково здійснюється. Тож слідкуйте за своїми думками, погані геть женіть, мрійте тільки про добре, світле і позитивне.

Насправді це зробити нелегко. На перший погляд здається, що тут складного — цілий день думай приємне, фантазуй про хороше. Але думки часом лізуть в голову незалежно від наших бажань, як мовиться, самі по собі.

Наприклад, чоловік затримується на роботі, і дружина починає думати: «Де коханий? З ким він проводить час? А раптом автомобільна аварія? Або він з коханкою?», загалом, цілим потоком в голову лізуть тільки дурниці. І чомусь зовсім не думається, що чоловік зайшов в магазин за коробочкою тістечок або за букетиком квітів, оскільки хоче порадувати дружину.

Або на роботі вам сказали терміново зайти в кабінет до начальника. Поспішаєте і по дорозі думаєте, що зараз буде лаяти. А думки про те, що, навпаки, хоче похвалити або дати відповідальне доручення, чомусь не приходять на розум.

Ви повинні чітко усвідомлювати, що будь-які наші думки і бажання рано чи пізно стають реальністю. Всесвіт чує всі людські помисли і виконує будь-які запити — і хороші, і погані. Коли ми загадуємо бажання, то вони неодмінно пов’язані з чимось приємним. Ось і вчіться мислити точно також, переставайте думати про погане, поки воно не встигло здійснитися.

1. Проявляйте силу свого характеру. Негативні думки подібні вірусам, їм важче долати сильну людину, а в слабкій вони розростаються як сніжний ком. У кожного з нас в житті трапляються проблеми з неприємностями, але слабка людина зациклюється на них і постійно ниє, а сильна пропускає повз себе і йде далі.

2. Намагайтеся завжди мати добрий настрій. Піднімайте собі настрій і радійте кожній дрібниці в навколишньому світі — симпатичному кошеняті, птахам, які пролітають, весняному дощу, яскравому сонячному дню. Можна грати з собою «Збирання позитивних моментів». З ранку до вечора, ніби монети в скарбничку, складайте свої позитивні емоції. З кожним днем ви будете помічати, що їх стає все більше і більше.

3. Будь-яка негативна інформація про аварії, катастрофи, катаклізми, війни і вбивства повинна проходити повз вас. Намагайтеся не затримувати погані новини в своїй свідомості, не сприймайте близько до серця, навчиться їх ігнорувати. Інакше в голові накопичиться стільки негативного, що для позитивного місця не залишиться.

4. Якщо вам не подобається передача або фільм, як чините? Просто перемикаєте на інший канал у пошуках чогось цікавого. Подібність такого пульту заведіть і для свого мозку. Як тільки в голові з’явилася погана думка, швиденько перемикайтеся і починайте думати про щось хороше.

Важливо! Наші добрі і світлі бажання не будуть здійснюватися миттєво, пам’ятайте про це. Але з часом все прийде, чекайте і вірте.

Погодні прикмети на 9 травня

  • Влітку зберете багатий урожай огірків, якщо сьогодні день ясний і вранці була велика роса.
  • Очікуються затяжні зливи з грозами, якщо в день Степана не видно верхню частину у хмар.