І пошкодувала, що так швидко закінчується літо.

Ось скоро вже і календарне літо закінчиться. Запам'ятати, яким воно було, вирішила Єлизавета Боярська разом зі своїми синами Андрієм і Григорієм. Цьому артистка присвятила одну зі своїх публікацій в Instagram.

«Останні дні літа. Як воно завжди фантастично швидко пролітає», — написала Ліза під фотографією, на якій зі спини зняті її сини біля берега річки, інформує .

Шанувальники відзначили, що кадр у зірки вийшов «майже левітановський», і, звичайно, обговорили погоду. Втім, частина коментаторів відзначили, що хлопчики зірки помітно витягнулися і виросли.

«Фоточка відпад! Моя улюблена річка Ройка!!! Я навіть в юності була знайома з вашим братом!! Ми з однієї дачі», «Як старшенький підріс!!!», «Братики Матвєєви», «Ваші дітки Ліза на тлі красивого пейзажу, здоров'я і радості Всій Вашій Родині!!!», написали шанувальники.

Нагадаємо, Єлизавета Боярська повернулася до роботи в театрі буквально через пару місяців після пологів. Актриса брала з собою на репетиції двомісячного сина. Колеги Боярської поставилися до появи немовляти в театрі з розумінням і навіть жартома прозвали хлопчика другим режисером. Тим не менш, під спадкоємця зіркової сім'ї довелося підлаштовувати графік репетицій.

Єлизавета Боярська та Максим Матвєєв обличчя молодшого сина досі не показали, хоча і діляться кадрами з хлопчиком. Боярська після народження другої дитини зізналася, що зараз їй набагато зручніше жити в ритмі «будинок-театр-дім», а в кіно вона воліє зніматися приблизно раз на рік. Вона дуже рада за чоловіка — Максим Матвєєв не тільки грає в театрі, але і зайнятий на множині знімальних майданчиків.