Співачка зізналася, що до другого шлюбу підійде більш серйозно.

Відома українська виконавиця і актриса Аліна Гросу, висловилася про своє особисте життя після розлучення, інформує Ukr.Media.

Так, в одному з інтерв’ю Аліна зізналася, що була дуже прив’язана до Олександра Комкова як до близької людини, адже вони були знайомі понад 5 років. Однак, як чоловіка відпустила його спокійно.

“Як чоловіка, коханого, я, напевно, Сашу відпустила спокійно. Але як просто людину мені його втратити було дуже складно. Ми ж 24 години на добу були з ним на зв’язку протягом п’яти років. Це не зовсім все просто. Але про цей шлюб я не шкодую. Ті місяці, які я прожила в якості дружини, були для мене щасливими”, — розговорилася співачка.

25-річна зірка заявила, що до другого шлюбу вона підійде більш серйозно. Водночас Аліна зазначила, що штамп у паспорті не обов’язковий.

“Думаю, для відносин штамп не обов’язковий. Мені б хотілося до наступного шлюбу підійти з головою, щоб другий шлюб став вже більш довговічним і останнім у моєму житті”, — зізналася Аліна.

Крім того, Гросу розсекретила, якого чоловіка хоче бачити поруч з собою.

“Він повинен бути щирим, відкритим, чесним, з почуттям гумору, з інтелектом. Потрібно, щоб наші погляди на життя збігалися і ми дивилися в одну сторону, щоб з людиною було комфортно, весело і добре в будь-яку хвилину”, — сказала артистка.