По дорозі на знімальний майданчик телеведуча зробила селфі в ліфті.

Українська телеведуча досить тривалий час боролася з онкологією. Алла перенесла не одну хіміотерапію, а також оперативне втручання. Нещодавно ведуча заявила, що хвороба відступила, і тепер вона зможе повернутися до улюбленої роботи. Тепер же Мазур опублікувала нову фотографію, і показала себе після операції. Телеведуча нарешті повернулася в офіс, в ефірний день, інформує Ukr.Media.

Алла сама сфотографувала себе в ліфті, суцільно обклеєному стікерами з зірками. Ведуча «ТСН» показала, як в їх офісі оберігають людей від вірусу: на кожній наклейці з зображенням знаменитості прохання носити маски та тримати дистанцію. Алла відобразила себе в захисній масці та зовсім без макіяжу. До речі, за курсів хімії зараз їй доводиться носити перуку.

«Приїжджаєш в ефірний день в офіс — а тут тебе зірки застерігають на кожному кроці. Ну і як не відреагувати на таке?», — підписала публікацію Мазур. Шанувальники засипали ведучу компліментами, зазначивши, що вона чудово виглядає, і що вона справжній борець. Потрібно нагадати, що телеведуча почала боротися з раковим захворюванням в листопаді минулого року. Після тривалого лікування та операції Алла поступово повертається до роботи і звичайного життя.