Алла Пугачова показала обличчя без макіяжу — ось і зморшки вже під очима. Як виглядає без фільтрів Алла Пугачова.

Примадонна російської естради Алла Пугачова показала обличчя без фільтрів. Співачка не посоромилася постати перед своїми підписниками без макіяжу. Знімком зірка поділилася на своїй сторінці в Instagram, інформує Ukr.Media.

Слід зауважити, що артистка в свої 72 роки виглядає свіжою, на обличчі можна помітити лише пару зморшок під очима.

“Ось і зморшки вже під очима. Чи не посміхатися чи що зовсім? Як? Якщо радістю сповнений наш замок. Нехай з’являються”, — написала Пугачова.

Знаменитість не стала розкривати, що послужило приводом для радості в її будинку. Можливо, артистка щаслива, що проводить час з коханим чоловіком Максимом Галкіним, дітьми Гаррі і Лізою, і онукою Клавою.

Підписники Примадонни відзначили, що їх Алла виглядає досить свіжою. Підписники впевнені, що незначні вікові зміни нітрохи не псують Пугачову.

  • “Зморшки — це не біда”
  • “Алла — ви молодець! Не соромитеся без макіяжу, без фільтрів, розумничка!”
  • “Свіже обличчя, вогник в очах і щаслива посмішка! Алла Борисівна — молодець!”

Цього року Алла Пугачова відзначила 72-й день народження. За останні роки народна артистка СРСР значно покращала. Примадонна скинула зайві кілограми і змінила імідж. Співачка перефарбувалася з рудого в ніжний відтінок блонда, змінила фасони своїх нарядів. Зараз знаменитість все частіше демонструє красиві ноги і струнку талію.