Анатолій Анатоліч зізнався, чому боїться бути присутнім на пологах своєї дружини. Зірковий малюк стане першим хлопчиком у сім'ї Анатоличів.

Ведучий тревел-шоу “Усі люди” Анатолій Анатоліч із дружиною вперше показали свою ще не народжену дитину, інформує Ukr.Media.

Ведучий Анатолій Анатоліч готується стати батьком утретє. Чоловік ніяк не може натішитися своїм щастям і хоче ділитися ним з усією країною, тому запросив журналістів у медичний центр, де його дружина Юла, яка вже на 6-му місяці вагітності, проходить УЗД.

В інтерв’ю щасливі батьки розповіли, чому готувалися до вагітності майже пів року, чи планують партнерські пологи і чому відчули складність при виборі імені синові.

“Я навіть не очікувала, що дитина вже така велика — 400 грамів, ми так здивувалися! Так чітко видно її очі, ротик, носик! Видно, прямо — схожа на чоловіка!” — поділилася дружина Анатолія Анатоліча Юла.

Зіркова пара каже, третя вагітність не була для них несподіванкою — планували її молоді батьки протягом 4 місяців. А дізналася Юла про свій цікавий стан через кілька днів після поїздки в Єгипет.

Щасливу звістку вона повідомила Анатолію Анатолічу онлайн, коли той вів ефір “Ранку з Україною”. А от чи буде присутній Анатолій Анатоліч на пологах — поки не вирішив.

“Я боюся, що я буду втрачати свідомість кожні 5 хвилин. Можливо, навіть мені доведеться робити епідуральний укол, а не дружині”, — зізнався ведучий.

Зараз подружжя намагається вибрати синові ім’я і, як виявилося — це нелегка справа.

“Приєдналися вже всі експерти: наші підписники, астрологи, нумерологи, подруги, родичі. Однак, можу сказати, що це буде не Анатолій. Нам вистачає Толіка в нашому районі — друга наших дітей. І в моїй родині також досить, думаю, треба зупинитися. Він у будь-якому випадку буде Анатолічем — цього достатньо”, — з посмішкою коментує ведучий.

У родині вже є дві дівчинки, а звістка про те, що третім у подружжя буде син, хоч і порадувала, але збила з пантелику Юлу та Анатолія Анатоліча.

“Щодо дівчат, у мене на три дівчинки вперед заготовлені імена. А хлопчик застав нас зненацька, ми зрозуміли, що навіть не уявляємо, яке ім’я йому дати”, — зізнається дружина телеведучого.

Що ж, чекаємо появи на світ Анатоліча-молодшого і бажаємо йому та його відомим батькам міцного здоров’я.