Енджі намагається навчити дітей цінувати гроші. Актриса привчає спадкоємців до суворої економії.

Методи виховання 44-річної Анджеліни Джолі знову викликали невдоволення громадськості. На цей раз голлівудську актрису звинуватили в економії на дітях, інформує .

Колишня дружина Бреда Пітта хоче навчити дітей цінувати гроші. Для цього вона вдається до досить жорстких заходів. Зірка рідко купує спадкоємцям дорогі речі, віддаючи перевагу одягу в секонд-хендах.

Більш того, у кожного з шістьох дітей Джолі є тільки найнеобхідніший одяг. «Особливо через це переживають Захара і Шайло. Вони подружилися з актрисою Міллі Боббі Браун, яка завжди модно одягається. А дочки Анджеліни постійно ходять в одному і тому ж», — поділився інсайдер.

Знаменитість економить не тільки на одязі, але навіть і на харчуванні. Спадкоємці зоряної пари не бачать делікатеси. Вони харчуються замороженими хот-догами і готовими обідами, які Енджі замовляє всього за кілька доларів.

При цьому Анджеліна багато часу і сил витрачає на благодійність. Вона щороку перераховує мільйони у фонди, що надають допомогу людям у складних ситуаціях.