Зворушливе сімейне фото.

Відома спортсменка, фітнес-тренер та ведуча та тренер шоу «Зважені та щасливі» Аніта Луценко не часто показує публіці свою маленьку дочку Мію, якій зараз три роки. Цікаво, що батько дівчинки був присутній на партнерських пологах, і саме йому першому поклали на груди дитину. Аніта розповідала, що з чоловіком у них повне взаєморозуміння, вони допомагають один одному. Також Мію допомагає виховувати бабуся. Нещодавно Аніта опублікувала тепле сімейне фото, на якому зображена підросла дочка Луценко, інформує Ukr.Media.

Аніта поділилася зі своїми численними підписниками теплою сімейною фотографією. На знімку маленька Мія радісно тікає від мами, а Аніта зі щасливою посмішкою біжить за нею. Ззаду, судячи з усього, зображена бабуся маленької бешкетниці.

Фітнес-тренер розповіла, що поки її дочка не займається в будь-яких секціях і просто насолоджується дитинством. До речі, колись в одному інтерв’ю Аніта говорила, що вони з чоловіком вирішили дозволяти дочці все, але до трьох років.

  • “Я не прихильник раннього розвитку, точніше екстремально-стрімкого. Мія ходить у садок, так, там є зарядка і малювання, але вона не ходить поки на гімнастику, спеціальні розвивалки або спортивні секції”, — пише в публікації зіркова матуся.